fb  cfbu  fbplayer

Dnes jsme si všichni přáli postup do vyššího koše. A to se taky povedlo!

stzaci_vinohrady_20190224

V prvním zápase jsme opět potkali s kluky z Králova Dvora. Hrajeme s nimi skoro každý turnaj, takže nás jejich hra nemohla překvapit. V první půli to byl v celku vyrovnaný zápas, ale i tak bylo skóre 4:2 v náš prospěch. V druhé půlce zápasu jsme kluky z Králováku jasně přehrávali. Konečný výsledek 8:3 pro nás.

Když jsme se připravovali na druhý zápas, tak jsme moc nevěděli, co čekat od chlapců z Kladna, protože se nimi příliš nepotkáváme. Celou první polovinu byl zápas velmi vyrovnaný a oba týmy se zmohly pouze na jeden gól (1:1). Druhou půli jsme opět ovládli my a soupeři jsme byli ochotni věnovat pouze jeden gól. Konečný výsledek 2:5.

Třetí, finálový, zápas jsme sehráli s domácím týmem Vinohrad. S tímto týmem jsme se setkali již na minulém turnaji, ale to jsme bohužel těsně prohráli. Dnes se hra přelévala z jedné strany na druhou. Stav v první polovině byl nerozhodný 2:2. Hned v úvodu druhé části se prosadil Horák ze standardní situace na půlce. Vinohradům se však podařilo srovnat, ale nenechali jsme se rozhodit a hráli jsme “to svoje”. Necelých šest minut před koncem utkání vsítil Ouředníček a to byl poslední gól tohoto zápasu. Mohli jsme se tak radovat z prvního místa a postupu do třetího koše. Konečný výsledek 4:3.

Za zmínku stojí také výkony naší brankářky Elišky, z mladších žáků, která předvedla opravdu pěkné zákroky a hodně nám pomohla.

Sestava:  Svrčková Eliška, Plášil Jan, Hůlka David, Šumpík Radek, Uvíra Hynek, Horák Vojtěch, Ouředníček Filip, Míchal Adam, Beneš Radovan, Hejzlar Matěj

 

Starší žáci "A" // Neděle 24.2.2019 // Autor: David Hůlka

Aktuality

  • 26. 6. Street floorball na brandýském náměstí je tu Již dnes začíná náš dvoudenní program akce street floorball. Dnes se můžeme těšit na rozlosování týmů a koncert kapely Klasický postup a zítra proběhne tradiční florbalový turnaj.
  • 13. 6. Přátelský zápas dorostenců s Black Angels Dnes se můžeme těšit na další přátelské utkání a to konkrétně zápas dorostenců s Black Angels. Zápas se uskuteční dnes v sobotu od 19:00 ve Sportcentru Brandýs nad Labem.
  • 3. 6. Přátelský zápas starších žáků s Orkou Dnes naši starší žáci odehrají v prostorách Sportcentra Brandýs nad Labem přátelské utkání s Orkou. Utkání bude začínat v 17:30 a my se tak můžeme po dlouhé době těšit utkání našich barev.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky