fb  cfbu  exesport

Dorostenci B měli na programu zápasy s pražskými kluby Tatranem a Olympem🤝

Dorostenci B

První utkání proti Tatranu bylo v první třetině vcelku vyrovnané a soupeři jsme dovolili pouze jednou vsítit. Druhá třetina už však byla z jiného soudku a Tatran v ní navýšil svůj náskok o další 4 branky a do poslední části jsme tak nastupovali za stavu 0:5. V té po chvíli soupeř dokázal dát gól i našemu druhému gólmanovi. Na tabuli tedy svítilo 0:6. Po tomto inkasování jsme však své zbraně nesložili! Urputným nasazením kluci dokázali během zbývajících minut soupeře potrápit. Čas bohužel hrál proti nim a tak se skóre zastavilo za stavu 4:6. Nevadí, tlak na konci byl vážně chvályhodný!❌

Druhý zápas proti Olymp Praha byl na programu až v pokročilých večerních hodinách. Všichni naši borci se před utkáním dohodli že si utkání jdou hlavně užít a udělat si hezký nedělní večer. V tomto duchu se nesl celý zápas a Falconi odešli s krásnou výhrou 12:1, třemi body do tabulky a úsměvem na tváři. Za zmínku stojí především krásné souhry nebo gól mladé pušky Matěje Hejzlara při hře 3 proti 5.✔️

Autor textu: Ondřej Veselý