fb  cfbu  fbplayer

Dorostenci hráli nezvykle o pololetních prázdninách

dorost

V sobotu 2.února se uskutečnil turnaj dorostenců. Náš tým přijel se třinácti hráči do pole a jedním brankářem, poněvadž Matěj Soufflet ležel doma s neštovicemi. 

 

FBK OLYMP PRAHA - Floorball Club FALCON     5:8

První zápas hráli dorostenci proti FbK Olymp Praha. Trenér vsadil na hru na tři útoky a dvě obranné dvojice. Vstup se týmu vůbec nepovedl a brzy prohrával 0:3, když špatně bránil především střed hřiště. Nezpanikařili jsme a trpělivou hrou nepříznivé skóre postupně umazávali až nakonec první třetina skončila 4:3 v náš prospěch. Ve druhé třetině jsme si nechali dát jednu branku, když soupeř využil ojedinělého brejku. Většinu času jsme však hráli pozorně a soupeře nepouštěli k naší brance. Hra se odehrávala výhradně na soupeřově polovině. Po konci druhé třetiny byl stav 7:4 pro nás. Ve třetí třetině oba týmy vsítily po jedné brance. V závěrečném dějství se tak spíše utkání dohrávalo. Výhra 8:5 byla zasloužená a získané tři body do tabulky důležité. 

branky (asistence): 07:44 Vojtěch Řádek (Jan Korbel), 10:04 Jakub Škrdla (Vojtěch Řádek), 10:19 Tomáš Musil, 14:11 Jakub Škrdla, 15:34 Vojtěch Řádek(Jakub Škrdla), 22:30 Jakub Škrdla, 25:48 Dominik Vališ (Tomáš Musil), 37:59 Jakub Škrdla (Vojtěch Řádek)

 

Floorball Club FALCON - FAT PIPE FLORBAL CHODOV B     2:7

Druhý zápas proti týmu FAT PIPE Chodov byl že začátku vyrovnaný. První gól padl až na konci první třetiny, bohužel to bylo do naší sítě. Druhou třetinu jsme nezačali nejlépe a hned v jejím úvodu inkasovali. Dlouho se hrálo za tohoto stavu, až snížil Škrdla na 1:2. V tu chvíli to vypadalo, že se vracíme do zápasu. Opak byl pravdou. Nebyli jsme vládci prostoru kolem naší branky a kvůli tomu inkasovali v rychlém sledu tři góly. Rázem se naše hra rozpadla a po druhé třetině byl stav 1:5 pro Chodov. Na začátku třetí třetí třetiny inkasujeme už po šesté a naopak při našich šancích se nemůžeme prosadit. Daří se to až Vojtovi Řádkovi. Na jeho gól ale odpovídá Chodov už sedmou brankou v naší síti a stanovuje tak výsledek na konečných 2:7. 

branky (asistence): 26:43 Jakub Škrdla (Daniel Štefl), 37:23 Vojtěch Řádek

Aktuality

  • 26. 10. Podzimní prázdniny Z důvodu podzimních prázdnin se nekonají následující tréninky: 29. října - starší žáci a dorostenci, 30. října - přípravka, elévové a mladší žáci.
  • 19. 2. Jarní prázdniny Z důvodu probíhajících jarních prázdnin jsou v tomto týdnu (19. - 25. února) pozastavené tréninky všech mládežnických kategorií v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi.
  • 12. 8. Termíny soustředění v roce 2018 I v příštím roce se naše soustředění mládeže uskuteční v Neveklově. Junioři, dorostenci a starší žáci v termínu 28.7. - 4.8.2018. Přípravka, elévové a mladší žáci v termínu 4.8. - 11.8.2018.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky