fb  cfbu  fbplayer

Dorostenci si zajistili postup do play-off

Dorostenci

O víkendu čekal tým dorostenců "A" turnaj, kde měli odehrát dva důležité zápasy. První zápas proti SK Florbal Benešov a druhý proti týmu DDM Horní Počernice ORKA. Nakonec se podařilo oba soupeře zdolat a z turnaje si odvézt důležitých 6 bodů.


 

Floorball Club FALCON - SK Florbal Benešov 9:8

První zápas začal z naší strany velmi kvalitně, hlavně díky čtyřgólovému vedení. Však soupeř začal postupně sahat po vyrovnání. Po první třetině bylo skóre 4:3 v náš prospěch. Vyrovnat se soupeři podařilo na začátku druhé třetiny. Jenže po vyrovnání jsme šli postupně do vedení opět o čtyři góly, ale ani za stavu 8:4 se soupeř nenechal zastrašit a i díky jistým individuálním chybám, či častému a zároveň i zbytečnému vylučování se rozdíl snížil na jednogólové vedení pro nás a zápas tak skončil těsným vítězstvím 9:8. V tomto zápase se nejvíc bodově prosadil Honza Plášil, který dal dva góly a k tomu přidal tři asistence, nutno však zmínit i hattrick Adama Stehlíka, nebo také dva góly Radka Blažka.


 

Floorball Club FALCON - DDM Horní Počernice ORKA 15:0

Tempu druhého zápasu od začátku až do konce stačil pouze náš celek, však i přes spoustu šancí gól padl až po dlouhých šesti minutách, kdy se trefoval Kryštof Pospíšil a do konce utkání se mu povedlo zkompletovat i hattrick. Také jistě stojí za zmínku jistá ,,vyhrocenost" první třetiny, kdy musel asistent trenéra soupeře po červené kartě opustit utkání, kvůli nesportovnímu chování. Po první třetině bylo skóre 3:0 v náš prospěch. Druhá třetina přinesla spoustu krásných akcí a hlavně dalších pět gólů, a tak výsledková tabule ukazovala po dvou třetinách výsledek 8:0 v náš prospěch. Třetí třetina přinesla dalších sedm gólů pro nás a i díky skvělé funkčnosti obrany až do konce zápasu soupeř nevstřelil ani branku. Utkání tak skončilo výsledkem 15:0 a na tomto výsledku se nejvíce bodově podílel Patrik Blažek, který dal gól a k tomu čtyři asistence, nebo také Kryštof Pospíšil, jenž ke svému hattricku přidal i asistenci, stejný počet bodů z tohoto utkání měl i David Klabzuba - dva góly a dvě asistence, či Jakub Hejzlar - gól a tři asistence.


Autor textu: Matěj Soufflet

Aktuality

  • 26. 10. Podzimní prázdniny Z důvodu podzimních prázdnin se nekonají následující tréninky: 29. října - starší žáci a dorostenci, 30. října - přípravka, elévové a mladší žáci.
  • 19. 2. Jarní prázdniny Z důvodu probíhajících jarních prázdnin jsou v tomto týdnu (19. - 25. února) pozastavené tréninky všech mládežnických kategorií v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi.
  • 12. 8. Termíny soustředění v roce 2018 I v příštím roce se naše soustředění mládeže uskuteční v Neveklově. Junioři, dorostenci a starší žáci v termínu 28.7. - 4.8.2018. Přípravka, elévové a mladší žáci v termínu 4.8. - 11.8.2018.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky