fb  cfbu  exesport

Dorostenci vyrážejí na Prague Games

Dorostenci

Již v příštím týdnu se můžeme těšit na první soutěžní utkání našich barev po vynucené pauze, která vznikla následkem momentální situace ve světě.

Konkrétně se můžeme těšit na naše dorostence, kteří se již ve středu 8.7. představí na Prague Games ve skupině BOYS 17A, kde je čekají hned dva duely, jeden proti Florbal Primátor Náchod a druhým soupeřem nám bude FAT PIPE Florbal Chodov a den poté, tedy čtvrtek 9.7., odehrají utkání proti FRC Mikulov a následně poslední utkání ve skupině proti FBC Liberec.

Nám už zbývá jen popřát našim borcům hodně úspěchů, vstřelených branek a netrpělivě vyhlížet chvíli kdy ve středu poprvé vyběhnou na hřistě

Aktuality

  • 7. 9. Festival sportu a volného času 2021 Již zítra se koná další ročník Festivalu sportu a volného času a stejně jako v minulém roce, ani tentokrát zde nesmí chybět náš stánek, kde si budete moci vyzkoušet střelbu.🥅 Mimo to zde bude i možnost promluvit si s trenéry a přiblížit se tak klubu.💙
  • 4. 9. Startují tréninky Od pondělí 6. září postupně startují halové tréninky napříč celým klubem. Přesný rozpis tréninků pro jednotlivé kategorie naleznete v klubové sekci.
  • 30. 7. Soustředění v Neveklově 1.turnus našeho soustředění pro juniory, dorostence a starší žáky dnes skončil. Od soboty pokračují na stejném místě kategorie přípravka, elévové a mladší žáci.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky