fb  cfbu  fbplayer

Dorostenci ztratili výhru v předposlední minutě

dorostenci

Naši dorostenci na turnaji dorostenecké ligy v Benátkách, který jsme pořádali, dělili od zisku tří bodů v utkání s aktuálně druhým mužstvem soutěže necelé dvě minuty. Bohužel soupeři se podařilo šťastně vyrovnat a v následujících nájezdech již byl úspěšnější.

Floorball Club FALCON – FC BUČIS TEAM 2:3 pn

Do utkání obě mužstva vstoupila s velkým nasazením a bojovností, soupeř hrál velmi do těla a naši borci se nenechali zahanbit. Proto netrvalo dlouho a na obou stranách došlo k přesilové hře, kterou však ani jedno mužstvo nevyužilo. První třetina tak skončila bez branek. V druhé části se obraz hry nezměnil a obě mužstva si vytvořila několik šancí, které však kryli brankáři nebo střelci neměli přesnou mušku. V závěru třetiny se nám podařilo skórovat po pěkné souhře a do poslední části jsme šli s jednobrankovým vedením. Na začátku poslední třetiny naopak soupeř předvedl úspěšnou kombinaci a stav byl opět vyrovnaný. Zanedlouho poté jsme měli výhodu přesilové hry, ve které si soupeř počínal značně netakticky a po půl minutě jsme měli k dispozici přesilovku 5 na 3, což jsme dokázali zužitkovat a dostat se do vedení. S blížícím se koncem utkání soupeř stupňoval svůj tlak, ale my jsme mu úspěšně odolávali. Když už to vypadalo, že dosáhneme na cenné tři body, podařilo se v předposlední minutě soupeři vyrovnat nečekanou střelou z úhlu od mantinelu. V následujících nájezdech se nám na rozdíl od soupeře bohužel nepodařilo skórovat.

branky (asistence): 26:56 Jakub Hrubeš (Šimon Štěpan), 36:58 Josef Dalibor (Jakub Hejzlar)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV B – Floorball Club FALCON 7:2

Od začátku utkání dosud neporažený leader soutěže dokazoval své kvality, zejména jeho rychlý přechod do útočného pásma a přesné nahrávky nám dělali velké problémy. Naše obrana i brankář však drželi soupeřovi útočníky na uzdě, přesto však byli dvakrát úspěšní, v obou případech s pomocí přesilové hry. Ve druhé třetině soupeř rychle navýšil své vedení, ale nám se podařilo stav korigovat a následně několikrát ohrozit soupeřovu branku. Bohužel bez úspěchu a soupeř naopak v závěru třetiny zvýšil skóre na 4:1. V poslední části se nám znovu podařilo snížit, ale následně jsme již soupeře více nepotrápili, když jsme ke konci poslední třetiny třikrát inkasovali po rychlých kombinacích soupeře před naší brankou.

branky (asistence): 22:13 Jakub Dvořák (Jakub Veselý), 36:36 Josef Dalibor (Kryštof Pospíšil)