ig   fb   cfbu   exesport

Elévové Blue bojovali na pražském Chodově.

elévové blue

V sobotu 27.11. se na ZŠ Campanus odehrál již 4. turnaj elévů a na naše borce čekaly 4 týmy, které jsme chtěli porazit. V prvním zápase jsme narazili na Spartu, která se skládala převážně z děvčat, což překvapivě rozhodilo naše kluky. Do zápasu jsme vstoupili neaktivně a hra se přelévala ze strany na stranu. Po pár minutách jsme se rozehráli a zápas byl na naší straně. Výsledek 3:1 jsme udrželi až dokonce a utkání jsme vyhráli. 🤩

Ve druhém zápase na nás čekal domácí Chodov. Opět jsme do zápasu nevstoupili ideálně a inkasovali jsme zbytečné góly po našich chybách. Po prvním poločase jsme prohrávali 2:5, ale o přestávce jsme si řekli, že výsledek otočíme. Náš obrat byl úspěšný a z výsledku 2:5 jsme vydobyli 6:5 v náš prospěch. Bohužel jsme tento výsledek neudrželi až dokonce a nakonec jsme zápas dohráli s remízou 6:6. 🤝

Ve třetím zápase jsme vyzvali Black Angels. Hned od začátku jsme poznali že soupeř nebude lehký na poražení. Black Angels celý zápas kontrolovali hru a my se jenom bránili, přesto jsme měli dobré šance, které jsme bohužel nevyužili. Se stavem 3:9 jsme se rozloučili s tímto zápasem. ☹️

V posledním zápase na nás čekali Wizárdi. Na klucích byla vidět únava, ale statečně bojovali. Wizárdi byli více aktivní a my jsme je těžce stíhali. Spoustu šancí jsme spálili, a tak nás výsledek 1:6 mrzí. 🙁

Přesto ale turnaj hodnotím pozitivně. Kluci se snažili a nechali na hřišti všechno. Velké díky a obdiv patří našemu brankáři Fandovi, který statečně bránil naší bránu.😊💪