fb  cfbu  fbplayer

Falcon přivedl novou posilu!

Martin Jirka

Se začátkem roku přivítal tým mužů "A" nového spoluhráče, je jím Martin Jirka, kterého bylo dříve možno vídat v dresu Texasu. Po jeho příchodu padlo rozhodnutí, že odpoví na pár otázek, tady jsou:

Co tě zavedlo zrovna do Falconu?

V tomto je to zejména zásluhou hlavního trenéra Kuby Šícha, který mě přemlouval de facto od začátku, co se známe. Dokázal mi říci, co ode mě chce a čeká, po dlouhém promýšlení jsem potřeboval i nějaký restart a novou výzvu

Zůstaneš na delší dobu?

Zatím do konce sezóny, po sezóně se uvidí co bude dál, jak se povedou tyto měsíce, jak to vše bude klapat a jaká bude chuť do florbalu z mé strany. 

Prozradíš nám, jakou pozici bys měl zaujmout a jaký cíl v týmu máš?

Tým je celkem mladý, ono být mezi nejstaršími už naznačuje mou pozici a kdo se na mě podívá tak ví, že motorová myš nebudu, takže nějaké ty zkušenosti, klid, přehled, zakončení a když to vše sedne tak i pomoci nějakou "kanadou".

Cíl je jasný, vyhrát co nejvíce zápasů, neumím jít do zápasu s tím, že je předem prohraný a vyhrát se dá každý zápas, stačí tam nechat vše.

Jaké máš z nového týmu pocity? 

Kluci se tu znají většinou roky, takže je tu hodně týmová a kamarádská nálada, což je základ. Je to o tom najít i správnou chemii mezi hráči, což jsem poznal, že by neměl být problém, každý chce vyhrávat a snaha klukům nechybí. 

Jak se ti v novém kolektivu hrálo?

S týmem se hrálo dobře, když se dobře poskládají lajny a hrají všichni v tempu (což ukázal druhý zápas) tak se dá porazit každý. S klukama se hraje většinou bez problému, ještě si na sebe zvykáme a vše si musí sednout, ale to už v dalších utkáních bude lepší. 

Tyto zápasy pro mě byly těžké zejména fyzicky, týden před zápasy jsem de facto začal něco po čtvrt roce dělat a to se na mě podepsalo, tahal jsem nohy a tím byl i špatný výkon z mé strany. Na další zápasy už budu připraven lépe a snad pomohu k vítězství co nejvíce.

Aktuality

  • 26. 10. Podzimní prázdniny Z důvodu podzimních prázdnin se nekonají následující tréninky: 29. října - starší žáci a dorostenci, 30. října - přípravka, elévové a mladší žáci.
  • 19. 2. Jarní prázdniny Z důvodu probíhajících jarních prázdnin jsou v tomto týdnu (19. - 25. února) pozastavené tréninky všech mládežnických kategorií v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi.
  • 12. 8. Termíny soustředění v roce 2018 I v příštím roce se naše soustředění mládeže uskuteční v Neveklově. Junioři, dorostenci a starší žáci v termínu 28.7. - 4.8.2018. Přípravka, elévové a mladší žáci v termínu 4.8. - 11.8.2018.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky