ig   fb   cfbu   exesport

Junioři jsou po čtyřech zápasech stoprocentní. 💯

Junioři

Junioři měli v pondělí na svátek svatého Václava naplánované své dva zápasy. Jeden proti VIKING TJ Kobylisy a druhý proti Prague Tigers.

Hned do prvního zápasu vstoupili naši borci aktivněji než soupeř a na hřišti to bylo vidět. Velké množství vytvořených šancí z naší strany, ale bohužel nevedlo ke vstřelené brance. Ať už naše střely zastavil soupeřův brankář nebo branková konstrukce, do vedení jsme se nedostali. A naopak soupeř byl první, kdo udeřil, a my jsme tak hned v osmé minutě museli stahovat náskok soupeře.👎
Hned o dvě minuty později se však prosadil Jakub Veselý a náš obrat započal. Ještě do konce první třetiny nás poslal do vedení Vališ a my tak šli do první pauzy s vedením na naší straně. 💪
Ve druhé třetině jsme nepolevili a odměna přišla zanedlouho. Na střeleckou listinu se přidali Jakub Došek s Jakubem Hrubešem  a naše vedení se tak zvýšilo na rozdíl již tří branek. 💙
Do třetí třetiny jsme sice vstoupili se slušným náskokem, ovšem naše chuť po gólech byla větší a již po dvou minutách se po situaci tři a jednoho prosadil, dnes již po druhé Jakub Hrubeš. Na to o necelou minutu později navázal další brankou Vojtěch Horák a ještě o další dvě minuty později přidal svou druhou branku Jakub Došek.
Stav utkání byl 7:1, ovšem soupeř se nevzdal a vstřelil v krátkém časovém sledu dvě branky a snížil tak na rozdíl čtyř branek. 🥅
Zápas jsme si však už nenechali utéct a tři minuty před koncem se prosadil po nahrávce od Ouředníčka Vališ a dopřál nám tak komfortní náskok pěti branek.
 Bohužel pro naše borce hattrick nebyl souzen nikomu, Hrubeš na konci zápasu trefil tyč, Došek minul soupeřovu branku jen o centimetry a Vališova branka nebyla kvůli faulu uznána. Ovšem i tak jsme si proti velmi kvalitnímu soupeři připsali vítězství 8:3 a další tři body do naší tabulky. 🔝

Druhé utkání nás čekalo proti Prague Tigers, kteří nastoupili ve velmi mladé sestavě. Hned od začátku zápasu jsme byli lepším týmem a po necelé minutě nás poslal do vedení Šimon Štěpán. Velké množství šancí neslo své ovoce a hned po další půl minutě hry přidal naší druhou branku Jakub Hrubeš. Soupeře jsme tlačili do obranného bloku a dokázali jsme trestat jeho chyby a po necelých desíti minutách jsme po dvou bankách Radka Blažka a Matyáše Bočana vedli již o pět branek. ‼️
Do konce první třetiny jsme se však už nebyli schopni prosadit a naopak soupeř zahrozil z protiútoku a vstřelil svou první branku. O pauze byl tak stav utkání 5:1.
V druhé třetině jsme opět drželi soupeře pod tlakem, ovšem jejich gólman se dostal do skvělé formy a ničil tak naše pokusy o přidání další branky. Naopak soupeř hrozil z protiútoku a po nabídnuté šanci se z přesilové hry prosadil Gere. 🤝
Naše hra s v tuto chvili dramaticky zhoršila, začali jsme se přizpůsobovat soupeři a přestali jsme hrát svou hru. Místo týmové hry jsme začali zkoušet individuální akce a přestalo se nám dařit. Ať už jsme se dostali do sebelepší situaci, branku jsme nevstřelili. A i přes náš velký tlak v závěru třetiny jsme se z gólu radovat nemohli.
Podobně vypadala i třetina třetí, vytvářeli jsme si tlak ovšem branka žádná. V tuto chvíli zacítil soupeř šanci a po dalším úspěšném protiútoku byl rozdíl už jen dvou branek. Necelé dvě minuty před koncem dokázal soupeř snížit na rozdíl jediného gólu a i přes náš celozápasový tlak se zápas začal komplikovat. ❌
Naštěstí pro nás, nás naše nevyužité šance nemuseli mrzet a udrželi jsme tak těsnou výhru 5:4.✔️
I přes neúplně dobře zvládnutý zápas s Tigers jsme zatím v lize 100% a ze čtyř zápasů máme plný počet bodů - tedy 12 a držíme se společně s Tatranem Střešovice B a Královým Dvorem na čtyřech výhrách ze čtyř zápasů.🏅