fb  cfbu  fbplayer

Junioři o minulém víkendu bojovali ve 2.lize

junioři

XPS Network Tatran Střešovice B - Floorball Club FALCON  4:5

Na tento víkend jsme si dali za úkol získat alespoň tři body. Nejvíce jsme asi spoléhali na výhru nad Tatranem, což se nám také povedlo. Tento zápas byl více méně vyrovnaný, chvíli jsme měli navrch my a chvíli zase Tatran. Po první třetině, kde si oba týmy zahrály přesilovou hru, jsme ale prohrávali 2:1.
A tak jsme museli máknout, abychom zápas zvrátili. To se nám ale moc nedařilo, měli jsme spoustu neproměněných šancí a tak jsme byli rádi, že nás vzadu podržel několikrát náš gólman. Do třetí třetiny jsme vstupovali za stavu 3:2 pro Tatran. Byl to velký boj o to, kdo si z tohohle zápasu odnese 3 body. Naštěstí jsme tentokrát naše šance zužitkovali a tak zápas otočili na skóre 5:4 pro nás.

Floorball Club FALCON - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice  8:5

Druhý zápas byl o poznání težší, i když to tak z finálního skóre nemusí vypadat. Už od samého začatku byl Start lepší a tlačil nás. Přestože jsme měli občas nějaké světlé chvilky a dokázali Start zatlačit, jsme se nakonec museli spolehnout na důkladné bránění a využívání brejkových situací. První třetina skončila 1:1 a říkali jsme si, že je to hratelné. Ve druhé části se skóre také nijak výrazně neměnilo, padl pouze jeden gól, tak jsme prohrávali 1:2. Zápas vyvrcholil až ve třetí třetině, kde se nám právě podařilo využít několika bejkových situací. Díky tomu jsme vstřelili šest branek oproti pouhým soupeřovým třem a to nás dotáhlo k vítěznému konci a odvezení si šesti bodů a posunutí se v tabulce na průběžné druhé místo.

autor článku Petr Nejedlý

Aktuality

  • 26. 10. Podzimní prázdniny Z důvodu podzimních prázdnin se nekonají následující tréninky: 29. října - starší žáci a dorostenci, 30. října - přípravka, elévové a mladší žáci.
  • 19. 2. Jarní prázdniny Z důvodu probíhajících jarních prázdnin jsou v tomto týdnu (19. - 25. února) pozastavené tréninky všech mládežnických kategorií v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi.
  • 12. 8. Termíny soustředění v roce 2018 I v příštím roce se naše soustředění mládeže uskuteční v Neveklově. Junioři, dorostenci a starší žáci v termínu 28.7. - 4.8.2018. Přípravka, elévové a mladší žáci v termínu 4.8. - 11.8.2018.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky