fb  cfbu  fbplayer

Junioři odSTARTovali střelnici

Vítězní junioři

 

V neděli 12.11. jeli junioři do Kostelce nad Černými lesy, odehrát jeden zápas, jelikož jejich druhé utkání bylo odloženo.

Do zápasu nastoupili s chutí a sebevědomím, utkání podle toho také vypadalo, hra vypadala kvalitně, úspěšně tlačili na soupeřovu bránu... Zkrátka se jim dařilo vše, na co sáhli.

 

Floorball Club Falcon - Start98 Praha-Kunratice B - 9:2

Od prvního hvízdnutí se hrálo na soupeřově polovině, ačkoliv o střelbu nebyla nouze, první gól na sebe nechal čekat až do deváté minuty, kdy Budáč precizní střelou z dálky našel volnou šibenici. Odstartoval tak první sérii do branky soupeřova gólmana, který většinu zápasu díky všetečnému Rydlovi moc neviděl. Skvěle odehraná první třetina skončila 3:0 pro Falcon.

Druhá třetina byla odehraná v poněkud klidnějším tempu, soupeři se dokonce povedlo využít přesilovku, o dvě minuty později ale Falconi ukázali, že to také svedou. Druhou třetinu tak zakončili za stavu 5:1.

Před začátkem třetí třetiny proběhla v brance Falconu výměna, v rámci spravedlnosti, aby oba brankáři museli doma sušit výstroj. V ní se juniorům povedlo se opět dostat do tempa z první třetiny, nasázeli další čtyři góly a Řádek dokonal hattrick. Se zvukem sirény se tak junioři mohli radovat z vysoké výhry a skvěle odehraného zápasu.

 

Aktuality

  • 26. 10. Podzimní prázdniny Z důvodu podzimních prázdnin se nekonají následující tréninky: 29. října - starší žáci a dorostenci, 30. října - přípravka, elévové a mladší žáci.
  • 19. 2. Jarní prázdniny Z důvodu probíhajících jarních prázdnin jsou v tomto týdnu (19. - 25. února) pozastavené tréninky všech mládežnických kategorií v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi.
  • 12. 8. Termíny soustředění v roce 2018 I v příštím roce se naše soustředění mládeže uskuteční v Neveklově. Junioři, dorostenci a starší žáci v termínu 28.7. - 4.8.2018. Přípravka, elévové a mladší žáci v termínu 4.8. - 11.8.2018.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky