ig   fb   cfbu   exesport

Junioři si odváží tři body po vysoké výhře nad Wolves‼

Junioři

O víkendu pokračovala liga juniorů a náš tým čekaly zápasy s T.B.C. LUCERN Králův Dvůr a Kralupy Wolves. 🥅

Bohužel hned od prvního zápasu jsme museli pracovat s chybějícími hráčemi v sestavě a možná i díky tomuto faktu, nebyl vstup do utkání vůbec ideální. V první třetině jsme obdrželi hned čtyři branky a byl před námi velký úkol - pokusit se dostat se zpátky do zápasu a vyhrát. To se nám i přes zlepšnou hru v následujícíh třetinách a vyrovananý florbal se soupeřem nepodařilo a prohráli jsme vysoko 1:6.❌

Do druhého utkání jsme vstoupili v roli favorita proti poslednímu celku tabulky s cílem předvést solidní výkon a připsat si všechny body. Podle toho to také vypadalo, byli jsme jasně lepší, klidní na míčku a přesní v koncovce. Utkání jsme jednoznačně ovládli a premiérovou výhru si ve svém prvním utkání mohla užít nová opora mezi tyčemi Karel Chaloupka.💙

Z víkendu si tak odvážíme tři body a máme před sebou spoustu práce při šplhání tabulkou vzhůru.💪