fb  cfbu  fbplayer

Junioři uzavřeli svoji sezónu

junioři

V neděli 15.dubna odehráli svůj poslední zápas sezóny naši junioři. Utkání s Kolínem proběhlo v Praze na Děkance. Bohužel se kvůli zdravotním potížím nemohli zúčastnit hráči Nejedlý a Rydlo. I tak ale náš tým utkání zvládl a v konečné tabulce mu za letošní sezónu patří 3. místo.

 

FBC Pitbulls Kolín – Floorball Club FALCON     2:6

Od začátku zápasu bylo jasné, že nepůjde o nic jednoduchého. Kolín přijel v mnoha hráčích a od úvodu se snažil běhat a napadat naši rozehrávku. To našim obráncům způsobovalo nemalé potíže. I přesto jsme v zápase vedli, když několik vteřin po naší skončené přesilové hře otevřel skóre zápasu Novák. Bohužel v dalším průběhu jsme začali zmatkovat, nedotáhli několik slibně vyhlížejících akcí a nakonec i ztratili vedení, když soupeř nejprve na konci 1. třetiny vyrovnal a v půlce třetiny 2. šel do vedení. V dalším průběhu zápasu jsme naši hru naštěstí dokázali zklidnit a zpřesnit, z čehož vyplynulo pět branek do sítě Kolína a celková výhra.

 

Aktuality

  • 26. 10. Podzimní prázdniny Z důvodu podzimních prázdnin se nekonají následující tréninky: 29. října - starší žáci a dorostenci, 30. října - přípravka, elévové a mladší žáci.
  • 19. 2. Jarní prázdniny Z důvodu probíhajících jarních prázdnin jsou v tomto týdnu (19. - 25. února) pozastavené tréninky všech mládežnických kategorií v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi.
  • 12. 8. Termíny soustředění v roce 2018 I v příštím roce se naše soustředění mládeže uskuteční v Neveklově. Junioři, dorostenci a starší žáci v termínu 28.7. - 4.8.2018. Přípravka, elévové a mladší žáci v termínu 4.8. - 11.8.2018.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky