fb  cfbu  fbplayer

Junioři v Mladé Boleslavi

junioři

Ráno 10. března si naši junioři, doplněni o několik dorostenců, přijeli zahrát proti papírově slabším týmům, a proto jsme všichni očekávali šest bodů.

Fbk Olymp Praha - Floorbal Club FALCON 1:7

I když jsme museli hrát už od osmi ráno, na našem výkonu nebyla vidět ani známka únavy a pátečního nočního života a do zápasu jsme si šli za svým cílem odhodlaní a plní energie. A také to na hře bylo opravdu vidět. Během prvních chvil první třetiny krásnou křižnou přihrávku od Davida Budáče zkušeně přetavil Petr Nejedlý v gól. Neštěstí nám hra fairplay nevydržela dlouho a zhruba v šesté minutě všem známý Michael Novák si šel sednout na trestnou lavici, za zákrok, který, přiznejme si, do florbalu nepatří. V oslabení se nám povedlo udržet skóre. Ovšem po již zmiňovaném oslabení se soupeři podařilo srovnat na 1:1. Do konce třetiny se nám povedlo vstřelit druhý gól a od té chvíle se stal zápas jednoznačnou záležitostí v náš prospěch.

FbŠ Bohemians C - Floorball Club FALCON 1:8

S výhrou v srdci jsme vstoupili do našeho druhého a posledního vystoupení tohoto dne. Průběh zápasu se podobal tomu předchozímu a byla jen otázka času, kdy se nám podaří nastřílet pár gólů a tím soupeře zlomit. Konečné skóre bylo k soupeři milosrdné, neboť jsme spálili spoustu vyložených šancí.

V závěru bych pochválil celý tým za soustředěný výkon, že jsme nepřipustili žádné komplikace a získali povinných šest bodů.

 

Autor článku David Budáč

Aktuality

  • 26. 10. Podzimní prázdniny Z důvodu podzimních prázdnin se nekonají následující tréninky: 29. října - starší žáci a dorostenci, 30. října - přípravka, elévové a mladší žáci.
  • 19. 2. Jarní prázdniny Z důvodu probíhajících jarních prázdnin jsou v tomto týdnu (19. - 25. února) pozastavené tréninky všech mládežnických kategorií v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi.
  • 12. 8. Termíny soustředění v roce 2018 I v příštím roce se naše soustředění mládeže uskuteční v Neveklově. Junioři, dorostenci a starší žáci v termínu 28.7. - 4.8.2018. Přípravka, elévové a mladší žáci v termínu 4.8. - 11.8.2018.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky