fb  cfbu  fbplayer

Juniorům chyběla trocha štěstí

junioři_kostelec

Junioři, podpoření o několik dorostenců, odehráli první kolo sezóny v Kostelci nad Černými lesy.

Do sezóny vstoupili proti FbŠ Bohemians C, kteří měli na soupisce podobně malý počet juniorů jako náš tým.

Zápas se odehrával pod taktovkou Falconu, ale až do třetí třetiny tomu výsledek moc neodpovídal. Brankáři soupeře se dařilo likvidovat většinu našich střel, to ale s třetí třetinou skončilo. Junioři se rozstříleli a vyhráli tak první zápas sezóny 7:0.

Ve druhém zápase změřil Falcon síly s FBC Kralupy. Toto utkání bylo o poznání vyrovnanější, ale naši junioři měli přece jen mírnou převahu. První třetinu Falcon ukončil s dvougólovým vedením, ale s koncem třetiny také skončilo naše střelecké štěstí. Soupeři se podařilo, i přes veškeré snahy našeho gólmana, vsítit pár šťastných branek a zápas otočit. Několikrát zvonila konstrukce soupeřovy branky, ale gól nechtěl padnout, takže zápas skončil 4:3 v náš neprospěch.