fb  cfbu  fbplayer

Mladší žáci BLUE - 8. koš - Dejvice - 18.11.2017

celek mldších žáků blue bez jejich oblíbeného trenéra

Po propadu do osmého koše jsme vyrazili napravit svou reputaci na obecně oblíbenou halu - UNIHOC Arénu v Dejvicích.

První střet byl již několikátým střetem se soupeřem Prague Tigers Orange. Falconi celý zápas vévodili hřišti, hlavně díky své běhavosti a hře tělem. Prakticky celý zápas jsme vedli díky dvěma vstřeleným gólům (autorem obou byl Vojta Hendrych). Na víc gólů jsme se bohužel nezmohli, Tigers bohužel stav na konci zápasu dorovnali. Výsledkem byla remíza 2:2 se zdviženou hlavou, vzhledem k dobrým výkonům, které naši jednotlivci předváděli.

V druhém zápase (proti Říčanům) jsme se nezmohli ani na jeden gól. V součtu s naší prostupnou obranou to znamenalo prohru 3:0. Nutno dodat, že výkon jsme zaznamenali o kus horší než v zápase prvním, přesto jsme měli o dost více gólových šancí než soupeř, góly nám ale nedopřál soupeřův obratný golman.

Třetí zápas, souboj o setrvání v devátém koši, stejně jako na minulém turnaji zpočátku vypadal jako soutěž o to, kdo bude pomalejší, nicméně později se změnil v zápas o to, kdo bude bezradnější. V této disciplíně jsme vyhráli a tedy zaslouženě prohráli zápas (4:2). Příště nás tedy čekají hvězná utkání v koši devátém.

Přesto měl tento turnaj o mnoho více střípků pozitivna než minulý turnaj - naši hráči tentokrát bojovali, jeden sprint tedy stíhal další. Také brankářce Elišce Svrčkové turnaj vskutku sedl.

 

Aktuality

  • 26. 10. Podzimní prázdniny Z důvodu podzimních prázdnin se nekonají následující tréninky: 29. října - starší žáci a dorostenci, 30. října - přípravka, elévové a mladší žáci.
  • 19. 2. Jarní prázdniny Z důvodu probíhajících jarních prázdnin jsou v tomto týdnu (19. - 25. února) pozastavené tréninky všech mládežnických kategorií v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi.
  • 12. 8. Termíny soustředění v roce 2018 I v příštím roce se naše soustředění mládeže uskuteční v Neveklově. Junioři, dorostenci a starší žáci v termínu 28.7. - 4.8.2018. Přípravka, elévové a mladší žáci v termínu 4.8. - 11.8.2018.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky