fb  cfbu  fbplayer

Mladší žáci BLUE - 9. koš - Beroun - 3.12.2017

Podobizna nechvalně známého Ouředníčka

Jelikož je to s našimi mladšími žáky BLUE víceméně stále to samé, začněme, pro zpestření, tentokrát odzadu.

Dá se říci, že jsme celý turnaj stavěli na kvalitním výkonu brankáře Ondřeje Hárovníka, kterého přesto ostatní hráči na hřišti příliš nepodrželi. Za zmínku také stojí premiérový start dalšího nováčka - Míry Sedláčka, který se v týmu vůbec neztratil, ba naopak ve hře s míčkem se zdál být lepší než polovina našeho kádru. Také stojí za zmínku návrat Tomáše Štefla po dlouhé turnajové pauze - přestože dlouho nehrál, dal přesně 42,857% (zaokrouhleno) všech našich vstřelených gólů.

Osudové cesty života nás zavedly až do finále. S SSK Future ZŠ Brána jazyků jsme rupli pouze o gól, 3:4 - což se zdá být velmi dobrým výsledkem, nicméně naše hra tomu moc neodpovídala. Spíše vůbec. Za zmínku stojí dva góly Tomáše Štefla v posledních chvílích zápasu.

Druhý zápas jsme odehráli s favoritem, Berounem, celkem, který na tomto turnaji předváděl nejkoukatelnější florbal. Přibližně prvních osm minut zápasu jsme se nedostali přes půlku. V této době soupeř nespočetněkrát vypálil - tyto střely nezaznamenaly úspěch - buď narazily na naši pevně postavenou zeď (výše zmíněného Hárovníka) nebo na pevně připevněné zmenšováky brány. Po těchto osmi minutách jsme se nějakým náhodným způsobem octli na soupeřově polovině a vsítili. Zápas byl dlouhý a dramatický (hlavně díky nekonečnému trvání stavu 1:0). Plný překvapivých momentů... například jsme si zahráli v šesti a nebyli potrestáni rozhodčím nebo jsme proti soupeřově hře bez brankáře vyrukovali ve třech. Nemálo rodičů z toho málem mělo infarkt.

První zápas proti Příbrami byl asi nejvyrovnanější. Pokud tedy nebereme v potaz dva sporné góly, v naší síti, které si tam naši golmani dotloukli sami, a nebyly uznány. Kromě oblíbené hry v šesti jsme si jednou střihli i hru v sedmi, to nám bohužel neprošlo. I v tomto zápasu se povedlo vsítit Tomáši Šteflovi (právě jednou). Remíza pro nás byla svělým startem dnem (ne však náš postupně se zhoršující výkon).

Pro zvídavé tu máme otázku na výše napsanou slovní úlohu: Kolik skončil první zápas? (kdo se koukne na výsledky, podvádí, všechna potřebná data jsou uvedena v tomto článku)

Po turnaji záhadně přestala fungovat všechna záznamová zařízení (a to jak zvukově, tak obrazově), proto přikládám foto z archivu.

 

Aktuality

  • 26. 10. Podzimní prázdniny Z důvodu podzimních prázdnin se nekonají následující tréninky: 29. října - starší žáci a dorostenci, 30. října - přípravka, elévové a mladší žáci.
  • 19. 2. Jarní prázdniny Z důvodu probíhajících jarních prázdnin jsou v tomto týdnu (19. - 25. února) pozastavené tréninky všech mládežnických kategorií v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi.
  • 12. 8. Termíny soustředění v roce 2018 I v příštím roce se naše soustředění mládeže uskuteční v Neveklově. Junioři, dorostenci a starší žáci v termínu 28.7. - 4.8.2018. Přípravka, elévové a mladší žáci v termínu 4.8. - 11.8.2018.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky