fb  cfbu  fbplayer

Mladší žáci jedou (víkend 13. a 14.10.)

Oba týmy nadšené florbalem

Tým blue v sobotu opět pořádal. Takovou zajímavostí, je, že to pro tento tým byl první turnaj v plné bluové síle - sešlo se nás alespoň do dvou lajn a nepotřebovali jsme posily z blacků. Výkon našich ve všech třech zápasech byl nad očekávání všech - rodičů, trenéra, ba samotných hráčů. Turnaj ukázal, že i v týmu blue je na čem stavět a že by to nemusela být zastak špatná sezona. Postup do vyššího koše byl překažen pouze naší nájezdovou impotencí ve finále.

Tým black naopak přijel v ochuzené sestavě 8+2 a s pár hráči v nedobré formě. Předčasný zápas o postup se odehrál již v 9:40 proti tatranskému celku ze Střešovic, který nás většinu zápasu nepustil na svou polovinu hřiště. Nutno vypíchnout naši skvělou obranu a přímo vyjimečný výkon našich obou brankářů (brankáře i brankářky). Celkem nám pomohla i naše produktivita v brejcích (zkráceně produktivita Dana Vlčka). V ostatních zápasech nám k vítězství pomohlo mimo jiné i nemálo gólů z dorážek. Celá neděle tedy spěla k postupu do třetího koše, jen tak dál!

Aktuality

  • 26. 10. Podzimní prázdniny Z důvodu podzimních prázdnin se nekonají následující tréninky: 29. října - starší žáci a dorostenci, 30. října - přípravka, elévové a mladší žáci.
  • 19. 2. Jarní prázdniny Z důvodu probíhajících jarních prázdnin jsou v tomto týdnu (19. - 25. února) pozastavené tréninky všech mládežnických kategorií v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi.
  • 12. 8. Termíny soustředění v roce 2018 I v příštím roce se naše soustředění mládeže uskuteční v Neveklově. Junioři, dorostenci a starší žáci v termínu 28.7. - 4.8.2018. Přípravka, elévové a mladší žáci v termínu 4.8. - 11.8.2018.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky