ig   fb   cfbu   exesport

Muži B bodovali naplno💯

Muži B

V neděli odehrálo naše mužské béčko své dva zápasy v lize a dařilo se na výbornou.👊

muži b

V prvním zápase jsme se utkali s Tatran Střešovice C a hned od začátku jsme byli aktivnějším týmem díky čemuž jsme se hned po necelých dvou minutách dostali do vedení.✅

To nám však nesta

muži b

čilo a zanedlouho přišla i druhá branka. Přibližně od této chvíle se bohužel v zápase začal objevovat trend, který trval až do konce zápasu a to vyloučení jak na naší tak na soupeřově straně. Hra ve čtyřech sice zdánlivě vypadá jako nevýhoda pro náš tým ovšem i v omezeném počtu jsme se ještě před koncem třetiny dokázali prosadit a první třetinu tak zakončili s náskokem 3:0.👏

muži b

Soupeř však nesložil zbraně a už po necelé minutě druhé třetiny snižoval stav utkání. Následujících deset minut se neslo ve znamení hry ve čtyřech, kterou si v tomto období vyzkoušeli oba celky. Pro nás taktéž přišel i pětiminutový trest a šli jsme tak dokonce do třech. V pouhých třech hráčích jsme sice jednu branku obdrželi ovšem ještě předtím se po nahození míčku přes celé hřiště a následným soubojem před gólmanem soupeře míček objevil za brankovou čarou a my tak opět udeřili v oslabení.💪

muži b

Ve třetí třetině jsme si vedení již zkušeně nenechali utéct a první tři body dne tak byly na světě.

V druhém utkání nás čekal D tým Královských Vinohrad, do kterého jsme sice vstupovali jako favorit ovšem nedařilo se nám najít recept na soupeře, který kdykoliv jsme gólově odskočili zvládl dotáhnout. A tak první třetina skončila po inkasované brance vteřinu před koncem 2:2.❌

muži b

Druhá třetina se odvíjela v podobném tempu s tím rozdílem, že jsme soupeře nepustili témřem k ničemu, ovšem naše nepřesnost v zakončení znamenala, že zápas budeme muset rozhodnout až v té poslední.🥅

A konečně jsme se ukázali v dobrém světle. Hend v první minutě jsme se ujali vedení a naše jízda zde nezastavovala.🔝

muži b

Celou třetinu jsme byli lepším týmem a bylo to vidět i na tabuli skóre kdy jsme do konce třetiny přidali ještě další tři přesné zásahy a připsali jsme si tak jednoznačnou výhru.📣

Z neděle si tak odvážíme skvělých šest bodů a posováme se v tabulce na páté místo.💙