ig   fb   cfbu   exesport

Muži B si připsali dvě výhry po nájezdech💪

muži b

Už jsou tomu tři týdny kdy naše mužské béčko odehrálo své poslední zápasy v lize a my si nyní připomeneme jak se jim dařilo.

V prvním utkání dne nás čekaly Neratovice a bylo to velmi vyrovnané utkání. První branku zápasu jsme si sice připsali my, soupeř na svou opdověď ale nenechal dlouho čekat a srovnal stav zápasu. V druhé třetině padla pouze jedna branka, kterou si připsal soupeř a nás tak čekal v poslední třetině obrat pokud jsme chtěli pomýšlet na body.🥅

A to se taky podařilo když jsme už po půl minutě využili trestné střílení a utkání bylo opět srovnané. Následovaly gólové hody kdy během čtyř minut padly hned čtyři branky, po dvou na každé straně a šlo se tak do nájezdů, ve kterých jsme prokázali klidnější hlavu a připsali si tak bonusový bod.✅

Do druhého utkání jsme vstoupili parádně. Během první třetiny jsme si připsali hned čtyři přesné zásahy a soupeře jsem do ničeho nepustili.

Nejspíše i díky tomu jsme soupeře v následujících třetinách podcenili a třešničkou na dortu byly tři branky soupeře dvě minuty před koncem zápasu, které padly v rozmezí půl minuty, kterými soupeř srovnal stav utkání na konečných 7:7 a nás tak již podruhé v tento den čekala trestná střílení.‼️

I napodruhé jsme v nich byli klidnější a znovu si tak připsali bonusový bod, který alespoň trošku zmírnil hořkost ze ztraceného konce utkání.