ig   fb   cfbu   exesport

Muži B si ze zápasů s Chodovem a Dynamis odvezli tři body🤝

muži b

Další zápas našeho mužského béčka se nezadržitelně blíží a je tak ideální čas si připomenout jak se jim dařilo když se na hřišti představili naposledy.🥅

V odpoledních hodinách jsme jako favorit vstoupili do utkání s Dynamis a svou roli jsme v zápase potvrdili. Byli jsme aktivnější a převážne hráli na balónku a ačkoli první třetina skončila nerozhodným stavem 1:1 poté co soupeř udeřil v početní výhodě, ve zbytku zápasu jsme ukázali své kvality a připsali jsme si poklidnou výhru 7:1.💙

V druhém zápase nás čekal Chodov, který se nechází na druhém místě tabulky a bylo tak jasné, že nás čeká větší výzva než v prvním zápase.🔝

To se taky potvrdilo když soupeř na nic nečekal a už po necelé minutě hry se ujal vedení, které následně v přesilové hře ještě navýšil. Celé utkání se tak hrálo ve stejném stylu, šance na obou stranách a spousta gólů, bohužel pro nás jsme celý zápas museli dohánět gólové manko. A vždy když už to vypadalo nadějně soupeř opět udeřil a odskočil na větší rozdíl. 📉

Dotáhnout rozdíl se nám tak nepovedlo a naopak soupeř ještě ve třetí třetině upravoval na konečných 5:10.❌

Z tohoto víkendu si tak odvážíme tři body a doufáme, že příště už budeme bodovat naplno.💪