fb  cfbu  fbplayer

Muži "A" bojovali na Kladně

Muži "A"

V sobotu se áčko mužů vypravilo na Kladno napravit pošramocenou pověst po patnáctigólovém přídělu od Nebušic z posledního turnaje. Do cesty se jim tentokrát postavily dva rezervní týmy: Králův Dvůr a Wizards.

Floorball Club FALCON  -  T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B   8:9

S Královým Dvorem už po minutě otevřel skóre David Janáček a v několika dalších minutách jsme orazítkovali snad všechny tyče soupeřovy branky. Neproměněné šance nás v šesté minutě stály vedení, ale Petr Nejedlý za 15 vteřin strhnul vedení na naší stranu. Přišel ovšem první zásadní moment utkání a to dvojí vyloučení Davida Budáče, které znamenalo otočení skóre na 2:3 z našeho pohledu. Od té chvíle začala přetahovaná o vedení, kdy se žádnému z týmů nepodařilo odskočit o víc než jednu branku. Královu Dvoru se nakonec podařilo srovnat 45 vteřin před koncem a díky velice přísně nařízenému trestnému střílení o 20 sekund později brali všechny body.

Floorball Club FALCON  -  Wizards DDM Praha 10 B   5:3

Mezi zápasy jsme zdůraznili, že je potřeba lépe bránit, dohrávat důsledně souboje a proti Wizardům to bylo na hřišti vidět. Do vedení jsme šli v průběhu první třetiny díky dvěma přesilovkám, které do té doby (myšleno většinu sezóny) nepatřily k našim silným stránkám. Na druhou stranu jsme nebyli příliš disciplinovaní a hlavně přelom první a druhé třetiny jsme strávili v oslabení pod neustálým tlakem. Skvěle jsme ovšem blokovali soupeřovy střely a po dvou třetinách stále drželi vedení 3:2. Ve třetí třetině jsme díky chybě brankáře Wizardů odskočili o dva a nakonec získali vytoužené tři body.

• 26. 6. Street floorball na brandýském náměstí je tu Již dnes začíná náš dvoudenní program akce street floorball. Dnes se můžeme těšit na rozlosování týmů a koncert kapely Klasický postup a zítra proběhne tradiční florbalový turnaj.
  • 13. 6. Přátelský zápas dorostenců s Black Angels Dnes se můžeme těšit na další přátelské utkání a to konkrétně zápas dorostenců s Black Angels. Zápas se uskuteční dnes v sobotu od 19:00 ve Sportcentru Brandýs nad Labem.
  • 3. 6. Přátelský zápas starších žáků s Orkou Dnes naši starší žáci odehrají v prostorách Sportcentra Brandýs nad Labem přátelské utkání s Orkou. Utkání bude začínat v 17:30 a my se tak můžeme po dlouhé době těšit utkání našich barev.