fb  cfbu  fbplayer

Muži "A" bojovali na Kladně

Muži "A"

V sobotu se áčko mužů vypravilo na Kladno napravit pošramocenou pověst po patnáctigólovém přídělu od Nebušic z posledního turnaje. Do cesty se jim tentokrát postavily dva rezervní týmy: Králův Dvůr a Wizards.

Floorball Club FALCON  -  T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B   8:9

S Královým Dvorem už po minutě otevřel skóre David Janáček a v několika dalších minutách jsme orazítkovali snad všechny tyče soupeřovy branky. Neproměněné šance nás v šesté minutě stály vedení, ale Petr Nejedlý za 15 vteřin strhnul vedení na naší stranu. Přišel ovšem první zásadní moment utkání a to dvojí vyloučení Davida Budáče, které znamenalo otočení skóre na 2:3 z našeho pohledu. Od té chvíle začala přetahovaná o vedení, kdy se žádnému z týmů nepodařilo odskočit o víc než jednu branku. Královu Dvoru se nakonec podařilo srovnat 45 vteřin před koncem a díky velice přísně nařízenému trestnému střílení o 20 sekund později brali všechny body.

Floorball Club FALCON  -  Wizards DDM Praha 10 B   5:3

Mezi zápasy jsme zdůraznili, že je potřeba lépe bránit, dohrávat důsledně souboje a proti Wizardům to bylo na hřišti vidět. Do vedení jsme šli v průběhu první třetiny díky dvěma přesilovkám, které do té doby (myšleno většinu sezóny) nepatřily k našim silným stránkám. Na druhou stranu jsme nebyli příliš disciplinovaní a hlavně přelom první a druhé třetiny jsme strávili v oslabení pod neustálým tlakem. Skvěle jsme ovšem blokovali soupeřovy střely a po dvou třetinách stále drželi vedení 3:2. Ve třetí třetině jsme díky chybě brankáře Wizardů odskočili o dva a nakonec získali vytoužené tři body.

Aktuality

  • 26. 10. Podzimní prázdniny Z důvodu podzimních prázdnin se nekonají následující tréninky: 29. října - starší žáci a dorostenci, 30. října - přípravka, elévové a mladší žáci.
  • 19. 2. Jarní prázdniny Z důvodu probíhajících jarních prázdnin jsou v tomto týdnu (19. - 25. února) pozastavené tréninky všech mládežnických kategorií v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi.
  • 12. 8. Termíny soustředění v roce 2018 I v příštím roce se naše soustředění mládeže uskuteční v Neveklově. Junioři, dorostenci a starší žáci v termínu 28.7. - 4.8.2018. Přípravka, elévové a mladší žáci v termínu 4.8. - 11.8.2018.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky