ig   fb   cfbu   exesport

Muži A bojovali v těžkém utkání proti prvním Tigers💪

Muži A Tigers

Tento víkend sice mělo naše mužské áčko pauzu ovšem v tom minulém odehrálo hned dva zápasy a my se tak nyní společně vrátíme k nedělnímu derby proti Prague Tigers.💙

Vstup do zápasu byl od obou týmů velmi zodpovědný. Kvalitně od obrany a hlavně bez chyb, které když už se staly, podrželi své týmy brankáři. První branka tedy padla až tři minuty před koncem třetiny a po parádním crossu jsme se ujali vedení. Bohužel nám vedení moc dlouho nevydrželo a Tigers se po necelé minutě prosadili z dorážky a aby toho nebylo málo minutu před koncem překvapivou střelou z velké vzdálenosti se poprvé v utkání dostali do vedení.‼️

Druhá třetina začala nejhůře jak mohla. Rychlá rozehrávka po buly a po třech vteřinách soupeř opět udeřil. Po této rychlé sprše jsme se opět dostali do své hry a na hřišti se šance opět vyrovnali, gól do branky soupeře však ne a ne přijít. Do šaten jsme po druhé části nakonec šli za stavu 1:4 a naděje na dobrý výsledek byla stále v dohlednu.🥅

Vstup do třetí části jsme bohužel nezvládli jak jsme si představovali a soupeř tak odskočil na rozdíl už pěti branek. My ovšem nemáme ve zvyku se vzdávat a když se devět minut před koncem prosadil David Janáček, vlilo nám to novou sílu do žil. Nakonec jsme se z branky mohli radovat ještě dvakrát, bohužel na více již nebyl čas a utkání tak skončilo 4:6.🤜

I když jsme tak z Čakovic odjížděli bez bodu, proti prvnímu a neporaženému celku v průběhu celé sezóny jsme předvedli skvělý bojovný výkon a ačkoli to nakonec nestačilo, mohli jsme domů odjíždět spokojeně.🔝