ig   fb   cfbu   exesport

Muži A odjeli ze Dvora Králové s prázdnou❌

df

O víkendu se odehrálo další kolo Divize, ve kterém tentokrát čekal naše borce souboj s TJ SOKOL DVŮR KRÁLOVÉ NL.

Vstup do utkání nebyl z naší strany ideální, soupeř nás zaskočil velmi fyzickou hrou a po osmi minutách byl již o dvě branky ve vedení a když už jsme dokázali snížit, neuběhla ani půl minuta a soupeř zase odskočil.🥅

Avšak díky brance v závěru třetiny jsme do první přestávky šli jen s jednogólovým deficitem.🔛

Bohužel začátkem druhé třetiny začalo i naše střelecké trápení. Ve zbylých dvou částech jsme nebyli schopni proměnit vyložené šance a nezachránily nás ani přesilové hry, když jsme ze čtyř nabídnutých početních výhod nevyužily ani jednu.👎

Utkání nakonec skončilo za stavu 2:5, kdy domácí ještě ve druhé i třetí části vstřelili jednu branku.‼️