ig   fb   cfbu   exesport

Muži A otočili zápas s Jabloncem💪

muži a jablonec

Vánoční svátky jsou už pár dní za námi a my se tak vracíme k pravidelným tréninkům a zápasům. Ještě než se tomu tak stane, pojďte si s námi připomenout, jak se dařilo našemu mužskému áčku před pauzou.🥅

18. prosince na nás čekalo utkání s Jabloncem na hřišti soupeře a bylo tak jasné, že před námi nebude lehký zápas a ačkoli jsme do zápasu nevstoupili nejhůře, branky střílel soupeř po našich individuálních chybách. Přidámeli k tomu naši nepřesnost v koncovce, po patnácti minutách hry svítilo na tabuli skóre 0:2. To jsme ovšem ještě před koncem třetiny dokázali z přesilové hry snížit a dostali se tak na dostřel jediné branky.‼

Do druhé třetiny jsme vstoupili s větším klidem a cílem změnit vývoj zápasu, což se taky povedlo když jsme hned po dvou minutách hry srovnávali stav utkání a před koncem třetiny se dokonce dostali do vedení.💯

To jsme zodpovědně drželi celou třetí třetinu a nakonec jsme v závěru utkání potrestali soupeře hned třemi brankami, ve chvíli když už mu nezbývalo nic jiného než se tlačit do útoku s vidinou vyrovnání stavu.👏

I přes nedobře vyhlížející začátek zápasu si tak nakonec ze hřiště odvážíme zasloužené tři body.💙