fb  cfbu  exesport

Muži A podlehli v druhém domácím utkání Panthers Praha B

Muži "A"

Minulou sobotu měli naši Muži A naplánované své druhé domácí utkání, ve kterém přivítali Panthers Praha B.🥅

Muži A

Utkání se ještě před jeho zahájením jevilo jako vyrovnané. Panthers si ve svých třech úvodních zápasech připsali jednu výhru, my jsme na tom byli lépe a ze tří zápasů jsme měli výhry dvě.🤝

Muži A

Ovšem hned od začátku zápasu byli Panthers hladovější a nabuzeni po svém minulém zápase, ve kterém porazili SSC Semily 17:5 a jejich nasazení přineslo odměnu již po třičtvrtě minutě zápasu, kdy se ujali vedení. My se již od prvních minut nebyli schopni srovnat s hrou soupeře a po častých ztrátách míčku soupeř trestal. Z naší přesilové hry se sice prosadil David Janáček, ovšem ve hře pět na pět, byl soupeř klidnější a preciznější v proměňování jejich šancí.‼️ V podobném duchu se vyvíjela i druhá třetina a i navzdory zákrokům našeho gólmana nebo blokům obránců se soupeř dostal do velkého množství šancí, ze kterých neměl problém skórovat. Na konci druhé třetiny byl tak rozdíl již téměř nedosažitelný a stav utkání byl 1:9.❌

Muži A

I ve třetí třetině soupeř udržel své nasazení a pokračoval ve své hře, které ho odměňovala celý zápas. Z našich borců se dokázali prosadit Jiří Navrátil a Vojtěch Řádek, ovšem tyto branky na průběhu zápasu nic nezměnili.

Muži A

Mužům se tak tento zápas nevyvedl a nyní už jen zbývá poučit se ze svých chyb a v příštím kole, ve kterém se utkáme s KM automatik FBK Jičín předvést lepší výkon.💙