ig   fb   cfbu   exesport

Muži A prohráli v posledním zápase sezóny s FA MB❌

muži a

Už je tomu týden kdy naše mužské áčko odehrálo svůj poslední zápas v letošní sezóně a my se nyní podíváme jak se jim proti Florbalové Akademii MB dařilo.

Vstup do utkání byl velmi vyrovnaný od obou týmů a hrálo se hodně nahoru dolů. Šance tak přicházeli na obou stranách bohužel pro nás jsme je nebyli schopni využít. Naopak soupeř si jeden přesný zásah připsal a do šaten jsme tak šli s jednogólovou ztrátou.🥅

Do druhé třetiny jsme nevstoupili špatně, bohužel po individuální chybě na útočné polovině šel soupeř do protiútoku, ze kterého trestal.

I nadále nás v zápase trápila koncovka, čehož soupeř využil a začínal si budovat náskok. Na konci třetiny už tak na světelné tabuli svítilo i navzdory vyrovnaným střelám v zápase skoŕe 0:4 a před námi byla spousta práce v poslední části.‼️

Do té jsme vstoupili s agresivnějším napadáním soupeře hned od rozehrávky a několikrát jsme vybojovali míček již na jeho polovině. Po pěti minutách konečně přišla i první branka, která nám dala motivaci do posledních patnácti minut.💪

Soupeř však zoodpovědně bránil a čas se úžil. Přišel tak čas na část hry, která nás celou sezónu zdobila a tím byla hra v šesti. I tentokrát jsme se ve hře bez brankáře dokázali prosadit bohužel pouze jednou a celé utkání tak skončilo za stavu 2:4.🚫