fb  cfbu  fbplayer

Muži se po roce vracejí do Regionální ligy

muži "A"

Vítězství v posledním utkání sezóny nad družstvem Kutné Hory přineslo mužům „A“ posun v tabulce, když se o jediný bod dostali na 2.místo před družstvo Kralup nad Vltavou. To našemu týmu zajistilo návrat do Regionální ligy.

 

Floorball Club FALCON - Fbk Buldoci GOP Radotín  5:4

Proti poslednímu týmu tabulky to bylo nečekané drama až do konce. Náš tým zápas podcenil, několik slibných akcí jsme nedotáhli ke gólové radosti. Naopak soupeř vycítil svoji šanci a trestal nás z brejků, které povětšinou zakládal jejich výborný brankář dlouhým výhozem. Závěr utkání probíhal ve velkých emocích, když se poslední dvě vteřiny zápasu protáhly snad na čtvrt hodiny. Buldoci svoji standardku těsně před naší brankou rozehráli správně až na třetí pokus. Naštěstí nakonec neúspěšně.

 

FBC KUTNÁ HORA B – Floorball Club FALCON  2:14

Mělo to být těžké utkání, které rozhodne o našem postupu do vyšší soutěže. Po trápení z předchozího utkání s Radotínem jsme k zápasu s Kutnou Horou přistoupili úplně jinak. Hráli jsme rychle, agresivně a především proměňovali své šance. Po dvou třetinách nebylo co řešit a třetina třetí byla už oslavou našeho postupu.

 

Sestava mužů „A“ v sezóně 2018/2019

Houska, Ších Jakub, Tůna, Budáč Daniel, Beer, Škrdla, Nejedlý, Řádek, Budáč David, Koníček, Janáček, Pajer, Novotný, Hlaváček, Pekny, Rydlo a brankáři Novák Michal a Kudera.

Aktuality

  • 26. 10. Podzimní prázdniny Z důvodu podzimních prázdnin se nekonají následující tréninky: 29. října - starší žáci a dorostenci, 30. října - přípravka, elévové a mladší žáci.
  • 19. 2. Jarní prázdniny Z důvodu probíhajících jarních prázdnin jsou v tomto týdnu (19. - 25. února) pozastavené tréninky všech mládežnických kategorií v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi.
  • 12. 8. Termíny soustředění v roce 2018 I v příštím roce se naše soustředění mládeže uskuteční v Neveklově. Junioři, dorostenci a starší žáci v termínu 28.7. - 4.8.2018. Přípravka, elévové a mladší žáci v termínu 4.8. - 11.8.2018.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky