ig   fb   cfbu   exesport

Muži A si připisují druhou výhru v řadě✅

divize 5

Netradičně v nedělní podvečer čekalo naše mužské áčko další utkání, ve kterém změřili síly se soupeřem z Kolína.

Začátek utkání byl velmi ospalý z naší strany a hned z kraje utkání tak šel soupeř do vedení. Nastartovat nás pomohla až využitá přesilová hra v deváté minutě, od které jsme se odrazili a vzali si otěže zápasu. 🔥

Po první části jsme tak šli do šaten s pěkným náskokem za stavu 4:1 a tady jsme rozhodně nekončili.💪

Soupeř sice opět dokázal vstoupil do třetiny gólem, my jsme však dokázali zareagovat stejně jako v první třetině, tedy čtyřmi přesnými zásahy do branky gólmana hostí.💯

Poslední třetina nebyla z naší strany ideální, soupeře jsme s vidinou velkého náskoku pustili více do hry a nechali vstřelit tři branky, byla to ovšem už jen kosmetická úprava výsledku a my si tak připsali druhou výhru v řadě.💙🤍