fb  cfbu  exesport

Muži A si připsali první body v Divizi✅

Muži "A"

O víkendu odehrálo naše mužské áčko svoje první domácí utkání v SH Gymnázium Mělník. Jako soupeř je čekala rezerva superligového týmu - FBC Liberec B. 👏

Začátek utkání byl opatrnější z obou stran, týmy zjišťovaly co si pro ně soupeř přichystal a kudy by naopak mohla vzniknout nějaká šance. Bohužel pro nás, první kdo se mohl radovat z gólu byli hostí a to hned dvakrát v krátkém časovém sledu. Naši borci ovšem nesklopili hlavy a ještě před první sirénou snižoval na rozdíl jediné branky Vojtěch Řádek. Při první pauze jsme tedy šli do šatny za, pro nás nepříznivého stavu, 1:2.😐

Druhá třetina byla opak té první, hned od začátku byli šance na obou stranách a již po čtyřiceti vteřinách upravoval na nerozhodný stav Jiří Navrátil a po dalších dvou minutách dokonce zvyšoval na 3:2. ‼️

Poprvé v utkání jsme tak šli do vedení, to bohužel netrvalo dlouho a soupeř rychle zareagoval vstřelením branky. V této chvíli jsme tedy viděli již tři branky ve druhé třetině a to se stále odehrávala teprve její pátá minuta. Zápas pokračoval s šancemi na obou stranách a byli jsme to opět my, kdo šel do vedení po gólů Jakuba Škrdly. Vedení nám ovšem již podruhé v zápase nevydrželo dlouho poté, co jsme inkasovali v oslabení. Soupeř nám naštěstí dal také možnost přesilové hry, kterou dokázal zúročit David Janáček a poslal nás tak znovu do vedení. Soupeř bohužel ji po několikáté nenechal nic náhodě a několik vteřin před koncem druhé třetiny opět srovnal stav utkání a dokázal tak vyrovnanost celého zápasu.🤝

Do třetí třetiny jsme nevstoupili vůbec ideálně když nás čekalo hned od začátku oslabení, kvůli pozdnímu nástupu na hřiště. Tu jsme i díky skvělým zákrokům Michala Nováka, který odchytal skvělé utkání a soupeřům svými zákroky určitě udělal několik vrásek na čele, ubránili a mohli jsme tak pokračovat v cestě za prvními body v Divizi. 🔥

Nebylo před námi nic lehkého obzvlášť poté co soupeř vstřelil branku na 5:6, ovšem naši borci se nevzdali a odměna na sebe nenechala dlouho čekat.💙

I přes vlastní oslabení se dokázal do úniku dostat Vojtěch Řádek a ve své šanci se nemýlil. A necelé dvě minuty před koncem ukázal svou chladnou hlavu Jakub Škrdla, který v situaci jeden na jednoho obešel soupeřova obránce a chladnokrevně zakončil k tyči.🔥

Tento stav jsme do konce utkání udrželi a po výhře 7:6 jsme se mohli radovat z prvních bodů v lize.🔝