fb  cfbu  fbplayer

Neúspěšní dorostenci v Čakovicích

tabulka dorostenci

Tento turnaj jsme odehráli 22.října  s 11 hráči a 2 gólmany. Ze sestavy vypadli Štefl a Dalibor.

FBC Falcon - TE7 Tatran Střešovice 4:8

V první třetině jsme byli jasně lepším týmem a Tatran těžil pouze z brejků, ze kterých dal 3 branky. Za zmínku stojí brankář Střešovic, který v brance čaroval a nepustil za svá záda jedinou střelu. Výsledek první části tedy 3:0. V druhé části jsme pokračovali v dobrém výkonu a Tatran jsme drželi na obranné půlce. V 19.minutě jsme díky přesilové hře snížili ale po chvíli opět inkasujeme. Do přestávky jsme stihli vstřelit ještě jednu branku zásluhou Kuby Hrubeše. Do třetí části jsme vstoupili s poupravenou sestavou, ale nakonec se ukázalo, že to nebylo dobré rozhodnutí. Už po 40 vteřinách hry inkasujeme a jde to s námi z kopce. Výsledkem toho je prohra 8:4.

FBC Falcon - ACEMA Sparta Praha "B" 5:8

Do tohoto zápasu jsme vstoupili aktivně a po brance v přesilové hře se na turnaji poprvé ujímáme vedení. Sparta po minutě srovnala krok, ale následně nám Vojta Řádek vrací vedení po krásné kombinaci s Tomášem Škorvánkem. To ale bylo do konce třetiny z naší strany vše. Sparta i přes skvěle chytajícího Matěje Souffleta do přestávky vstřelila ještě 3 branky po našich chybách. Ve druhé třetině jsme byli o poznání lepší a díky tomu na světelné tabuli po 30.minutách svítí skóre 4:4! Ve třetí třetině jsme začali zbytečným vyloučením Škorvánka, který už tradičně poslal za mantinel jednoho ze sparťanských borců. Oslabení jsme ubránili, ale poté dostáváme 2 slepené góly. Ovšem po další minutě hry snižujeme a dotahujeme, bohužel ne na dlouho a chvilku po buly znovu inkasujeme. Na tuto branku už jsme nedokázali odpovědět, naopak dostáváme ještě jednu na konečný stav 5:8.

Pochvalu za tento turnaj si určitě zaslouží Matěj Soufflet, který dokázal že umí podržet a Kuba Hrubeš, který nevypustil žádný souboj. Snad s takovou chutí hrát přijedou na příští turnaj všichni hráči a urveme zase nějaké body.