fb  cfbu  fbplayer

Nová kolekce OXDOG 2020/21 u našeho partnera EXE SPORT

EXE SPORT

 

Nová kolekce OXDOG 2020/21 je nyní k prohlédnutí na stránkách našeho partnera EXE SPORT.

Kompletní katalog si můžete prohlédnout na https://www.exesport.net/floorballplayer/ nebo stáhnout ve formátu PDF na https://www.exesport.net/oxdog-katalog-2020/.

 Najdete zde nejen nové designy holí Hyperlight a Ultralight, ale také zcela novou brankařinu XGUARD s ART technologií nebo nový textil.

 Novinky budou postupně naskladňovány v průběhu prázdnin.

 A nezapomeňte, že hráči našeho oddílu mají u EXE SPORTU slevu 25% na všechno nezlevněné zboží!!!

Návod, jak se přihlásit jako člen našeho oddílu s nárokem na slevu najdete zde https://www.exesport.net/aktivace-slevy/

 

Aktuality

  • 26. 6. Street floorball na brandýském náměstí je tu Již dnes začíná náš dvoudenní program akce street floorball. Dnes se můžeme těšit na rozlosování týmů a koncert kapely Klasický postup a zítra proběhne tradiční florbalový turnaj.
  • 13. 6. Přátelský zápas dorostenců s Black Angels Dnes se můžeme těšit na další přátelské utkání a to konkrétně zápas dorostenců s Black Angels. Zápas se uskuteční dnes v sobotu od 19:00 ve Sportcentru Brandýs nad Labem.
  • 3. 6. Přátelský zápas starších žáků s Orkou Dnes naši starší žáci odehrají v prostorách Sportcentra Brandýs nad Labem přátelské utkání s Orkou. Utkání bude začínat v 17:30 a my se tak můžeme po dlouhé době těšit utkání našich barev.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky