fb  cfbu  fbplayer

Od 11. května dochází k obnovení pravidelných tréninků

FALCON

Pauza trvající dva měsíce je u konce. Od pondělí 11. května se postupně rozběhnou tréninky všech mládežnických kategorií. O týden později se do přípravy pustí také muži.

Tréninky však musí probíhat podle aktuálního nastavení za speciálních podmínek. Např. není dovoleno využívat šatny a sprchy, do vnitřních prostor je dovolen vstup pouze hráčům a trenérům.

Obnovení tréninků jsme spojili s tradičním "přerozdělením" hráčů, které se odehrává vždy v období bezprostředně po skončení sezóny. Tvoříme tak rovnou nové kolektivy pro sezónu 2020/2021.

Plánovaná letní soustředění na přelomu července a srpna předpokládáme proběhnou. Stejně tak by se měl uskuteční červencový turnaj Prague Games, kterého se má účastnit naše dorostenecká kategorie. Ostatní posezónní turnaje jako je Nisa Open nebo Hummel Open Game v Brně se konat nebudou.

O případných změnách budeme informovat.   

Aktuality

  • 26. 6. Street floorball na brandýském náměstí je tu Již dnes začíná náš dvoudenní program akce street floorball. Dnes se můžeme těšit na rozlosování týmů a koncert kapely Klasický postup a zítra proběhne tradiční florbalový turnaj.
  • 13. 6. Přátelský zápas dorostenců s Black Angels Dnes se můžeme těšit na další přátelské utkání a to konkrétně zápas dorostenců s Black Angels. Zápas se uskuteční dnes v sobotu od 19:00 ve Sportcentru Brandýs nad Labem.
  • 3. 6. Přátelský zápas starších žáků s Orkou Dnes naši starší žáci odehrají v prostorách Sportcentra Brandýs nad Labem přátelské utkání s Orkou. Utkání bude začínat v 17:30 a my se tak můžeme po dlouhé době těšit utkání našich barev.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky