fb  cfbu  fbplayer

Ohlédnutí za turnaji přípravek

Black

Složité to měli trenéři při skládání sestavy o posledním víkendu. V Brandýse totiž začínaly jarní prázdniny a většina dětí odjížděla na hory. Kdo měl tak ruce a nohy, musel zákonitě jet na turnaj. Pro některé to byla dokonce zápasová premiéra.

 

Tým Black

V brance se prostřídali Otomar s Jáchymem. Oba zmiňovaní předvedli pěkné výkony a Jáchym dokonce vychytal výhru nad Chodovem. První a druhý zápas byl vyrovnaný. S Říčany jsme v závěru přestali dávat góly, a tak jsme těsně prohráli. S Chodovem jsme si připsali výhru, při které kluci nechali na hřišti všechny síly. V posledním utkání s Black Angels už na nás za prvé padla únava, za druhé soupeř byl o několik tříd lepší, a tak je potřeba sportovně přiznat, že v tuto chvíli jsme na něj neměli. Většinu našich branek na turnaji už tradičně obstaral Matěj.

 

Floorball Club FALCON Black - FBC Draci Říčany  9:11

FAT PIPE FLORBAL CHODOV – Floorball Club FALCON Black  3:5

Floorball Club FALCON Black - BLACK ANGELS 2010  1:12

 

Tým Blue

Tomáš si vyzkoušel jaké to je být brankářem po celý turnaj. A podle slov trenérů mu to šlo. Na turnaji byla přátelská atmosféra. Náš málo početný tým doplnil z iniciativy trenéra Milovic jeho syn Břéťa, který výborně spolupracoval s Matyášem a tato dvojice vstřelila většinu našich branek. Dvě remízy a dvě výhry jsou pak pěkným vysvědčením pro začínající hráče.

 

Florbalová akademie MB-Milovice – Floorball Club FALCON Blue  2:5

FbŠ Bohemians girls – Floorball Club FALCON Blue  9:9

Floorball Club FALCON Blue - Start98 Praha-Kunratice-Táborská  10:10

Floorball Club FALCON Blue - Viking TJ Kobylisy  11:5

Aktuality

  • 26. 10. Podzimní prázdniny Z důvodu podzimních prázdnin se nekonají následující tréninky: 29. října - starší žáci a dorostenci, 30. října - přípravka, elévové a mladší žáci.
  • 19. 2. Jarní prázdniny Z důvodu probíhajících jarních prázdnin jsou v tomto týdnu (19. - 25. února) pozastavené tréninky všech mládežnických kategorií v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi.
  • 12. 8. Termíny soustředění v roce 2018 I v příštím roce se naše soustředění mládeže uskuteční v Neveklově. Junioři, dorostenci a starší žáci v termínu 28.7. - 4.8.2018. Přípravka, elévové a mladší žáci v termínu 4.8. - 11.8.2018.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky