fb  cfbu  fbplayer

Pořádání juniorů v Nehvizdech

junioři

Dne 14. října junioři, i s pár dorostenci, odpořádali předlouhý turnaj v nedalekých Nehvizdech. Po odehrání dvou utkání si připsali do tabulky čtyři body za remízu a výhru. Aktuálně tak figurují na 3. místě tabulky. 

 

FBC Říčany – Floorball Club FALCON 5:5

Ve tři hodiny odpoledne začal náš první zápas dne. První třetina pro nás byla zahřívací, proto jsme se nedostali do vedení. A tak po siréně byl na časomíře výsledek 2:2. Ve druhé třetině se naše družstvo pomalu probouzelo, ovšem stačilo to jen na jeden gól. Poslední část zápasu pro nás byla nejsložitější. Sice už jsme byli plní sil, ale i tak nás soupeři nepustili do větších akcí. A tak po namáhavé třetí třetině skončil zápas výsledkem 5:5.

 

Floorball Club FALCON – FbK Olymp Praha 9:2

Podruhé, nyní už s větším nasazením, jsme se vrhli do druhého utkání. První gól sice přišel ze strany protihráčů, avšak to nás nerozhodilo. Po gólech od našeho dua Lexa - Škrdla svítilo na tabuli 2:1. Druhou třetinou jsme si výhru ještě trochu utvrdili, ovšem nikdo není dokonalý. Druhá třetina skončila s výsledkem 7:2. V poslední třetině už jsme nedovolili žádnou branku a posílili naše vedení ještě nakonec dvěma góly. Podle všech přítomných odborníků se jako nejlepší hráč jevil Tomáš Rydlo z týmu FALCON.

 

Závěrem děkuji všem mužům, kteří nám po dobu pořádání pomáhali.

Autor článku David Budáč.

Aktuality

  • 26. 10. Podzimní prázdniny Z důvodu podzimních prázdnin se nekonají následující tréninky: 29. října - starší žáci a dorostenci, 30. října - přípravka, elévové a mladší žáci.
  • 19. 2. Jarní prázdniny Z důvodu probíhajících jarních prázdnin jsou v tomto týdnu (19. - 25. února) pozastavené tréninky všech mládežnických kategorií v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi.
  • 12. 8. Termíny soustředění v roce 2018 I v příštím roce se naše soustředění mládeže uskuteční v Neveklově. Junioři, dorostenci a starší žáci v termínu 28.7. - 4.8.2018. Přípravka, elévové a mladší žáci v termínu 4.8. - 11.8.2018.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky