fb  cfbu  fbplayer

Přípravka black po svátcích prohrála až ve finále

přípravka black

Zkrácený školní týden ukradl přípravce několik hráčů. Do Čelákovic nedorazili bratři Škodové, Huljejejv a Ben Jesenský. Povětšinou využili zkráceného týdne a vyrazili s rodiči na hory.  I tak jsme složili velice nadějný tým, jelikož se do sestavy vrátili Jonáš Mach, Pepa Vyk a brankář Kryštof Novotný.

V prvním zápase jsme narazili na nevyzpytatelné Black Angels 2009. Po úvodních minutách bylo jasné, že tohle bude nejspíš exhibice. Naštěstí v našem podání. Postupně navyšujeme vedení a vyhráváme celkově 21:2. Hodně branek, které jsme vstřelili bylo z kategorie jednoduchých, jelikož brankář soupeře byl malého vzrůstu. Několik akcí ale stálo opravdu zato. Jedenáct branek nasázel Míra Čajan!

Druhé utkání s Chodovem už exhibice nebyla. Po celý zápas se hrál vyrovnaný florbal, kdy jsme museli hrát až na doraz. Ani jednou jsme v utkání nevedli, vždy dotahovali. Velmi dobře v tomto utkání zachytal Kryštof Novotný, který nás především v 1. polovině mnohokrát podržel parádními zákroky. Remízu 3:3 jsme trefili až těsně před koncem a znamenala pro nás postup do finále.

Třetí, závěrečné utkání bylo soubojem o první místo s celkem Benešova. Pro diváka zajímavé pokoukání, pro trenéra zajímavá inspirace. Utkání se zlomilo za stavu 4:4, kdy jsme nedokázali gólově udržet krok se soupeřem. Snad příště už budeme vědět, že před brankou je zapotřebí mít florbalku na zemi a čekat nahrávku. Také některé góly v naší síti byly jednodušší, pravděpodobně už na nás dolehla v tu chvíli únava. Prohra 8:12 pro nás znamená 2. místo na turnaji, především ale motivaci pro příště!

Aktuality

  • 26. 10. Podzimní prázdniny Z důvodu podzimních prázdnin se nekonají následující tréninky: 29. října - starší žáci a dorostenci, 30. října - přípravka, elévové a mladší žáci.
  • 19. 2. Jarní prázdniny Z důvodu probíhajících jarních prázdnin jsou v tomto týdnu (19. - 25. února) pozastavené tréninky všech mládežnických kategorií v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi.
  • 12. 8. Termíny soustředění v roce 2018 I v příštím roce se naše soustředění mládeže uskuteční v Neveklově. Junioři, dorostenci a starší žáci v termínu 28.7. - 4.8.2018. Přípravka, elévové a mladší žáci v termínu 4.8. - 11.8.2018.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky