fb  cfbu  fbplayer

Přípravka blue na prvním turnaji sezóny

přípravka

V sobotu 21.10. se naši nejmladší hráči zúčastnili prvního turnaje letošní sezóny, který se konal na základní škole Campanus v Praze.
V úvodním utkání proti Black Angels mini se nám bohužel příliš nedařilo a i přes naši velkou snahu jsme prohráli 2:3.
Po návratu ze šatny a promluvě trenéra Vaška Pauknera se nám však podařilo proti SK Florbal Benešov II. zvítězit 10:9.
V posledním zápase dne jsme se utkali s týmem SK Dvojka Praha D, který jsme díky skvělým zásahům našeho brankáře Matěje Škody porazili 7:4.
Pro většinu našich hráčů to byla první zkušenost s florbalovým turnajem a celkové druhé místo je skvělý výsledek, který nás velmi potěšil, a doufáme, že se nám bude dařit i v dalších utkáních.

Aktuality

  • 26. 10. Podzimní prázdniny Z důvodu podzimních prázdnin se nekonají následující tréninky: 29. října - starší žáci a dorostenci, 30. října - přípravka, elévové a mladší žáci.
  • 19. 2. Jarní prázdniny Z důvodu probíhajících jarních prázdnin jsou v tomto týdnu (19. - 25. února) pozastavené tréninky všech mládežnických kategorií v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi.
  • 12. 8. Termíny soustředění v roce 2018 I v příštím roce se naše soustředění mládeže uskuteční v Neveklově. Junioři, dorostenci a starší žáci v termínu 28.7. - 4.8.2018. Přípravka, elévové a mladší žáci v termínu 4.8. - 11.8.2018.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky