fb  cfbu  fbplayer

Přípravka Floorbal Club Falcon blue - 5.11.2017 Zeleneč

Přípravka blue

Nedělní dopoledne bylo pro naše nejmenší ve znamení dalšího turnaje v Zelenči, který jsme také pořádali. Hned první utkání pro nás bylo velmi náročné a bohužel i přes veškerou snahu se nám nepodařilo zvítězit a prohráli jsme s TJ Sokol Mukařov 1:4. Ve druhém zápase se nám podařilo zlepšit hru a do šatny jsme si nesli výhru 8:0 proti Florbalové akademii MS-Skalsko. Posledním soupeřem turnaje byl klub SK Florbal Benešov, který jsme v minulém utkání porazili. Přestože jsme vstřelili první branku, nepodařilo se nám udržet náskok a nakonec jsme prohráli 2:6.

Naši nejmenší vybojovali celkově třetí místo a získali mnoho cenných zkušeností a těší se na další turnaj. Pochvalu si zaslouží nejen brankář Matěj Škoda, který vychytal spoustu náročných střel a obránce Matěj Petrák, který držel protihráče daleko od naší brány, ale i ostatní hráči. Naše hra se od minula zlepšila a tak věřím, že v dalších zápasech se povede ještě lépe.

Aktuality

  • 26. 10. Podzimní prázdniny Z důvodu podzimních prázdnin se nekonají následující tréninky: 29. října - starší žáci a dorostenci, 30. října - přípravka, elévové a mladší žáci.
  • 19. 2. Jarní prázdniny Z důvodu probíhajících jarních prázdnin jsou v tomto týdnu (19. - 25. února) pozastavené tréninky všech mládežnických kategorií v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi.
  • 12. 8. Termíny soustředění v roce 2018 I v příštím roce se naše soustředění mládeže uskuteční v Neveklově. Junioři, dorostenci a starší žáci v termínu 28.7. - 4.8.2018. Přípravka, elévové a mladší žáci v termínu 4.8. - 11.8.2018.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky