fb  cfbu  fbplayer

Přípravka vybojovala 3. místo

Falcon black

V neděli 5.listopadu naše přípravka black bojovala na turnaji v ZŠ Mendelova. Po prvotních potížích s hledáním haly se na místě sešlo všech devět hráčů do pole a brankář.

 

Floorball Club FALCON – DDM Horní Počernice ORKA  6:4 

Začátek zápasu, dvě střely na naši branku a dva góly. To nám to pěkně začalo. V tu chvíli se asi všem našim příznivcům vloudily do hlavy myšlenky, jak tohle dopadne. Naštěstí máme v týmu několik zkušenějších hráčů, kteří zařídili obrat v samotném závěru utkání.

 

Floorball Club FALCON – Technology florbal Mladá Boleslav Black  5:7

Začátek zápasu jako přes kopírák, během chvíle vede soupeř už 0:3. My však hrajeme dál jakoby nic. Především ve druhé polovině jsme soupeři z Mladé Boleslavi více než vyrovnaným soupeřem. Remíza je kousek, k vyrovnání nám chybí možná i kousek štěstí. Za celý zápas si ale Boleslav výhru přeci jen zasloužila víc.

 

Floorball Club FALCON – FBK Olymp Praha  5:2

Ani napotřetí se nám nepovedla první polovina zápasu. Prohráváme ji 1:2. Ve druhé půlce ale hrajeme s velkým zápalem a branku soupeře zasypáváme množstvím střel z nichž 4 skončily v brance. Premiérové branky na turnaji střílí Ben Jesenský a Matěj Došek.

 

Hodnocení

Nově se tvořící družstvo black obsadilo na turnaji 3.místo. To je skvělý výsledek. Je potřeba vidět, že hodně hráčů je „neohraných“. Pochvalu samozřejmě zaslouží už zkušenější kluci Matějovský, Čajan a Rambousek, kteří drželi naši hru. Další kluci se snažili v každém střídání a v následujícím turnaji bude jejich výkon zase o stupínek výš. Pochvalu si zaslouží náš brankář Dominik Ježek, který odchytal svůj 1.turnaj.     

Aktuality

  • 26. 10. Podzimní prázdniny Z důvodu podzimních prázdnin se nekonají následující tréninky: 29. října - starší žáci a dorostenci, 30. října - přípravka, elévové a mladší žáci.
  • 19. 2. Jarní prázdniny Z důvodu probíhajících jarních prázdnin jsou v tomto týdnu (19. - 25. února) pozastavené tréninky všech mládežnických kategorií v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi.
  • 12. 8. Termíny soustředění v roce 2018 I v příštím roce se naše soustředění mládeže uskuteční v Neveklově. Junioři, dorostenci a starší žáci v termínu 28.7. - 4.8.2018. Přípravka, elévové a mladší žáci v termínu 4.8. - 11.8.2018.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky