fb  cfbu  fbplayer

Ruší se tréninky od přípravky až po mladší žáky

falcon

Floorball Club FALCON reaguje na rozhodnutí Českého florbalu z úterního večera 10. března a upřesňuje další postup v souvislosti s opatřeními týkající se šíření koronaviru.

Regionální soutěže přípravky, elévů, mladších žáků a starších žáků, které řídí Český florbal, jsou o víkendech 14. - 15. března a 21.- 22. března bez náhrady zrušeny. Floorball Club FALCON se připojuje ke snaze o minimalizaci rizik a od 10. března ruší tréninky těchto kategorií, s výjimkou starších žáků.

V tréninkovém režimu v tuto chvíli pokračují pouze týmy starších žáků, dorostenců, juniorů a mužů.

Vyzýváme všechny, kteří se setkali s možným zdrojem nákazy, aby na tréninky nechodili. Zároveň v případě neúčasti prosíme o včasné omluvení.

Apelujeme na hráče, aby dodržovali zpřísněné hygienické zásady (pitný režim, mytí rukou atd.) a byli přiměřeně opatrní i v rámci neflorbalového režimu.

Jsme připraveni operativně reagovat na další vývoj situace.

Děkujeme za pochopení

Aktuality

  • 26. 10. Podzimní prázdniny Z důvodu podzimních prázdnin se nekonají následující tréninky: 29. října - starší žáci a dorostenci, 30. října - přípravka, elévové a mladší žáci.
  • 19. 2. Jarní prázdniny Z důvodu probíhajících jarních prázdnin jsou v tomto týdnu (19. - 25. února) pozastavené tréninky všech mládežnických kategorií v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi.
  • 12. 8. Termíny soustředění v roce 2018 I v příštím roce se naše soustředění mládeže uskuteční v Neveklově. Junioři, dorostenci a starší žáci v termínu 28.7. - 4.8.2018. Přípravka, elévové a mladší žáci v termínu 4.8. - 11.8.2018.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky