fb  cfbu  fbplayer

Starší žáci A / 11.11.2017 / Nehvizdy

V pořadí již pátý turnaj straších žáků se odehrál v nedalekých Nehvizdech. Konečně již kompletní tým se postavil týmům SK Dvojka Praha, Olymp Praha a ve finálovém utkáním se střetl s týmem Vosy Praha. 

Jednotlivá utkání zde nemá smysl v tomto případě popisovat. Děláme stále ty samé chyby, a tak by se našim čtenářům mohlo zdát, že čtou jeden a ten samý článek stále dokola. 

Musím ale celý tým pochválit za týmový výkon, který předváděli v každém zápase. Bohužel jsme nebyli schopni hrát po celý turnaj "naši" hru a to se na našem výkonu negativně podepsalo. 

 

Floorball Club FALCON Black - SK Dvojka Praha - 2:3 

FbK Olymp Praha Zeus - Floorball Club FALCON Black - 1:3

Floorball Club FALCON Black - FBK Fat Pipe Vosy Praha - 2:4

 

Velké díky patří závěrem dvěma jediným pořadatelům turnaje z řad rodičů, Janu Ouředníčkovi a Romanovi Pospíšilovi, kteří se pořádání turnaje aktivně účastnili po celý den. 

Sestava: Soufflet Matěj - Blažek Patrik, Blažek Radek, Uhlík Adam, Pospíšil Kryštof, Hejzlar Jakub - Klabzuba David, Plášil Jan, Urban David, Štěpán Šimon, Hůlka David - Stehlík Adam, Horák Vojtěch, Ouředníček Filip, Vlček Vilém, Beneš Radovan

Aktuality

  • 26. 10. Podzimní prázdniny Z důvodu podzimních prázdnin se nekonají následující tréninky: 29. října - starší žáci a dorostenci, 30. října - přípravka, elévové a mladší žáci.
  • 19. 2. Jarní prázdniny Z důvodu probíhajících jarních prázdnin jsou v tomto týdnu (19. - 25. února) pozastavené tréninky všech mládežnických kategorií v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi.
  • 12. 8. Termíny soustředění v roce 2018 I v příštím roce se naše soustředění mládeže uskuteční v Neveklově. Junioři, dorostenci a starší žáci v termínu 28.7. - 4.8.2018. Přípravka, elévové a mladší žáci v termínu 4.8. - 11.8.2018.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky