fb  cfbu  fbplayer

Starší žáci na Třebešíně

starší žáci

Starší žáci "A" se vydali v sobotu 14.10.2017 do příjemné haly Vysoké školy ekonomické na pražském Třebešíně. Střetli se s týmy Vos, Sparty a Bohemians. Následně turnaj zhodnotil trenér týmu Vojtěch Ších.

Floorball Club FALCON - FBK Fat Pipe Vosy Praha 1:6

Náš tradiční ranní zápas. Od začátku jsme se snažili soupeře tlačit, to se nám vcelku dařilo, ale soupeř trestal z brejků. Za stavu 0:3 jsme svěsili hlavu a zápas se již pouze dohrával. Nedávali jsme důležité branky a nutno podotknout, že i brankář Soufflet si vybral slabší chvilky.

ACEMA Sparta Praha 2005 - Floorball Club FALCON 4:6

Do zápasu se Spartou jsme vstoupili podobně jako v předchozím zápase. Od úvodu jsme prohrávali ačkoliv byl zápas velmi vyrovnaný. O přestávce svítilo na světelné tabuli skóre 4:1 pro Spartu. Naší reakcí bylo roztažení hry na tři kompletní pětky a vytažené napadání až za soupeřovu branku. Odměnou nám bylo otočení zápasu z 1:4 na 6:4. Musím říct, že v tomto zápase podali všichni hráči velmi dobrý individuální i týmový výkon.

Floorball Club FALCON - FbŠ Bohemians Praha 4 zelení 9:1

Zápas o 3. - 4. místo, který vlastně nic neřeší, jsme odehráli proti Bohemians. Mnohdy o dvě hlavy větší soupeř si neuměl poradit s naším herním systémem a díky tomu brzy prohrával. Hra na tři pětky nám vyhovovala, a tak se branky jen množily. Zlepšený výkon v brance předvedl Soufflet, který v tomto zápase tým držel až do závěru. Škoda jednoho smolně obdrženého gólu v naší síti. Přál jsem Matějovi vychytanou nulu.

Závěr

Jde o druhý turnaj, kde jsme hráli na tři kompletní pětky a je vidět, že nám to velmi vyhovuje při našem náročném systému hry. Pochválit mohu všechny hráče, vyzdvihnout však musím výkon Kuby Hejzlara a Vojty Horáka, kteří odehráli velmi dobrý turnaj. Překvapením pro mě byl Adam Uhlík, který opět dokázal, že odehrát rok v "B" týmu může hráči jenom prospět.

Aktuality

  • 26. 10. Podzimní prázdniny Z důvodu podzimních prázdnin se nekonají následující tréninky: 29. října - starší žáci a dorostenci, 30. října - přípravka, elévové a mladší žáci.
  • 19. 2. Jarní prázdniny Z důvodu probíhajících jarních prázdnin jsou v tomto týdnu (19. - 25. února) pozastavené tréninky všech mládežnických kategorií v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi.
  • 12. 8. Termíny soustředění v roce 2018 I v příštím roce se naše soustředění mládeže uskuteční v Neveklově. Junioři, dorostenci a starší žáci v termínu 28.7. - 4.8.2018. Přípravka, elévové a mladší žáci v termínu 4.8. - 11.8.2018.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky