fb  cfbu  fbplayer

Starší žáci v Černošicích

starší žáci zápasy

Další z řady turnajů, odehráli starší žáci "B" v domácím prostředí týmu z Černošic, který následně potkali i na hřišti.

 

Floorball Club FALCON  - SK Florbal Benešov B 0:1

První zápas hráli borci proti týmu SK Florbal Benešov B. Toto utkání stylem hry připomínalo spíše zahřívací fázi  před zápasem, který měl teprve přijít, i přes fakt, že toto utkání začínalo až půl hodiny před polednem a soupeř již měl jeden zápas za sebou. Nepřesnosti v našem zakončení, nedostatek nahrávek a další chyby zapříčinily, že po jednom šťastném gólu soupeře z větší vzdálenosti prohráli naši těsně 1:0.
 

SK Alien Nation Černošice - Floorball Club FALCON 3:9


V druhém utkání měli proti sobě kluci právě tým domácích Aliens, tento zápas byl ze začátku velmi vyrovnaný, naštěstí se pak naši borci rozjeli a soupeř jejich kanonádu nedokázal zastavit. Ke konci se tento zápas dal přirovnat spíše k exhibici a skóre se zastavilo těsně před vytouženou desátou brankou. Konkrétně 9:3 pro Falcony.

 

Flobo Praha - Floorball Club FALCON 3:2

Předchozí otevření střelnice kluky velmi potěšilo a nabudilo. S tímto pocitem vkročili do boje o 3. místo. Vyrovnané utkání, vyrovnaný stav až do posledních minutek. Slabší chvilka našeho gólmana... Balónek propadl do naší sítě a tak na tabuli svítilo skóre 2:3. Snaha vsítit byla sice ohromná, ale bohužel nevedla k vyrovnání a tak naši skončili v tomto turnaji na 4. místě.

Závěrem by bylo vhodné zmínit, že kluci měli určitě na lepší umístění, avšak štěstí se k nim bohužel nepřiklánělo. Také nastal problém v počtu zúčastněných, když hráčů přijela pouze polovina z původní široké nominace. Kdyby nedorazily ani povolané posily z "A" týmu, kluci by se asi hodně zapotili.


Příště si jdou ale určitě pro postup!

Aktuality

  • 26. 10. Podzimní prázdniny Z důvodu podzimních prázdnin se nekonají následující tréninky: 29. října - starší žáci a dorostenci, 30. října - přípravka, elévové a mladší žáci.
  • 19. 2. Jarní prázdniny Z důvodu probíhajících jarních prázdnin jsou v tomto týdnu (19. - 25. února) pozastavené tréninky všech mládežnických kategorií v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi.
  • 12. 8. Termíny soustředění v roce 2018 I v příštím roce se naše soustředění mládeže uskuteční v Neveklově. Junioři, dorostenci a starší žáci v termínu 28.7. - 4.8.2018. Přípravka, elévové a mladší žáci v termínu 4.8. - 11.8.2018.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky