fb  cfbu  exesport

STREET FLOORBALL A SOUBOJ O KRÁLE POLABÍ🏆

Street Floorball

Street Floorball oživí brandýské náměstí i letos a my Vás společně s touto událosí srdečeně zveme na souboj o Krále Polabí.💙

Letošní ročník již tradičního florbalového turnaje, známého pod názvem Street floorball, který se bude konat od pátku 25. do soboty 26.června již počtvrté na náměstí v Brandýse nad Labem, jsme se rozhodli rozšířit ještě o páteční zápasy vybraných kategorií našeho klubu s Orkou Čelákovice.‼

V pátek dopoledne je tak na plánu turnaj pro žáky místních základních škol, odpoledne proběhne mládežnický florbalový turnaj místních týmů a páteční večer bude zakončen večerním koncertem místní kapely Klasický postup. Vstupné je tradičně dobrovolné a veškerý výtěžek poputuje opět na dobrou věc pro sestry Vincentky ze Staré Boleslavi. 🥇

V sobotu 26. června pak proběhne klasický florbalový turnaj, ve kterém jsou pro vítězné týmy opět připraveny hodnotné ceny.

V pátečním souboji našeho klubu s Orkou Čelákovice budeme všichni bojovat o celkové vítězství, které přinese našim barvám titul Král Polabí. Výhra, některé z kategorií, bude znamenat 1 bod do celkové tabulky, remíza bude hodnocena 0,5 bodu a prohra nepřinese žádný bod. Oddíl, který nasbírá ze vzájemných utkání více bodů obdrží pohár pro Krále Polabí. Doufáme, že akce bude úspěšná a stane se z ní každoroční tradice.🥅

Tímto zveme všechny hráče, rodiče a fanoušky na turnaj Král Polabí, který se uskuteční v pátek 25.června na brandýském náměstí.💪

Rozpis utkání:

16:00 - přípravka: Floorball Club FALCON - ORKA Čelákovice

17:00 - elévové: Floorball Club FALCON - ORKA Čelákovice

18:00 - mladší žáci: Floorball Club FALCON - ORKA Čelákovice

Těšíme se na vás a snad se uvidíme co v nejhojnějším počtu a pomůžeme našim borcům ke koruně pro Krále Polabí.💙

Aktuality

  • 13. 5. Tréninky 13. května Vzhledem k nevlídnému počasí se dnes, 13. května, nebudou konat tréninky přípravky, elévů ani mladších žáků.
  • 11. 10. Pozastavení tréninků a zápasů Od pondělí 12.10.2020 se nekonají pravidelné tréninky ani zápasy v žádné kategorii. Tělocvičny jsou uzavřené z vládního nařízení. O dalším průběhu Vás budeme informovat.
  • 24. 7. Mimořádné opatření MZČR Nově vydaná nařízení MZČR nemají vliv na průběh soustředění v Neveklově. Nicméně v souvislosti s možnými dalšími opatřeními vybavte prosím účastníky ústními rouškami.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky