fb  cfbu  fbplayer

Začíná nám letní soustředění

Zprávy z klubu

Blíží se nám přelom července se srpnem a pro nás to znamená jediné – letní soustředění. Tak jako poslední roky tak ani ten letošní nebude výjimkou a je tu soustředění, které proběhne již tradičně v Neveklově. Máme před sebou týden dřiny, úsilí, sebezlepšování a přípravy na sezónu, do kterého dáme maximum a věříme, že se nám to v sezóně vrátí, ať už větším počtem branek, lepší týmovou hrou nebo čímkoliv, proč florbal hrajeme.

První turnus začíná již zítra, tedy 25.7., pro ročníky 2002-2007, které budou následující týden zlepšovat své dovednosti a po jejich odjezdu 1.8. přijedou na 2.turnus ročníky 2008 a mladší, pro které to bude neméně důležité. Celkově se nás v Neveklově za dva týdny vystřídá 115, a proto bych řekl, že není pochyby o tom, že naše ambice pro nadcházející sezónu jsou ještě výše než v sezónách minulých.

Nyní už není na co čekat a uvidíme se na hřišti.

Aktuality

  • 24. 7. Mimořádné opatření MZČR Nově vydaná nařízení MZČR nemají vliv na průběh soustředění v Neveklově. Nicméně v souvislosti s možnými dalšími opatřeními vybavte prosím účastníky ústními rouškami.
  • 26. 6. Street floorball na brandýském náměstí je tu Již dnes začíná náš dvoudenní program akce street floorball. Dnes se můžeme těšit na rozlosování týmů a koncert kapely Klasický postup a zítra proběhne tradiční florbalový turnaj.
  • 13. 6. Přátelský zápas dorostenců s Black Angels Dnes se můžeme těšit na další přátelské utkání a to konkrétně zápas dorostenců s Black Angels. Zápas se uskuteční dnes v sobotu od 19:00 ve Sportcentru Brandýs nad Labem.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky