fb  cfbu  fbplayer

Přípravka Floorbal Club Falcon blue - 5.11.2017 Zeleneč

Přípravka blue

Nedělní dopoledne bylo pro naše nejmenší ve znamení dalšího turnaje v Zelenči, který jsme také pořádali. Hned první utkání pro nás bylo velmi náročné a bohužel i přes veškerou snahu se nám nepodařilo zvítězit a prohráli jsme s TJ Sokol Mukařov 1:4. Ve druhém zápase se nám podařilo zlepšit hru a do šatny jsme si nesli výhru 8:0 proti Florbalové akademii MS-Skalsko. Posledním soupeřem turnaje byl klub SK Florbal Benešov, který jsme v minulém utkání porazili. Přestože jsme vstřelili první branku, nepodařilo se nám udržet náskok a nakonec jsme prohráli 2:6.

Naši nejmenší vybojovali celkově třetí místo a získali mnoho cenných zkušeností a těší se na další turnaj. Pochvalu si zaslouží nejen brankář Matěj Škoda, který vychytal spoustu náročných střel a obránce Matěj Petrák, který držel protihráče daleko od naší brány, ale i ostatní hráči. Naše hra se od minula zlepšila a tak věřím, že v dalších zápasech se povede ještě lépe.

Aktuality

  • 24. 7. Mimořádné opatření MZČR Nově vydaná nařízení MZČR nemají vliv na průběh soustředění v Neveklově. Nicméně v souvislosti s možnými dalšími opatřeními vybavte prosím účastníky ústními rouškami.
  • 26. 6. Street floorball na brandýském náměstí je tu Již dnes začíná náš dvoudenní program akce street floorball. Dnes se můžeme těšit na rozlosování týmů a koncert kapely Klasický postup a zítra proběhne tradiční florbalový turnaj.
  • 13. 6. Přátelský zápas dorostenců s Black Angels Dnes se můžeme těšit na další přátelské utkání a to konkrétně zápas dorostenců s Black Angels. Zápas se uskuteční dnes v sobotu od 19:00 ve Sportcentru Brandýs nad Labem.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky