fb  cfbu  fbplayer

Přípravkáři bojovali v elitním koši

přípravka

O víkendu odehrála naše přípravka BLACK povedený turnaj. To můžeme tvrdit i přesto, že bojovala v posledním utkání dne o udržení se v áčkovém koši. V prvním utkání proti celku Wizards jsme po boji padli o jediný gól v poměru 6:7. Z hlediska výkonu to byl náš nejslabší zápas, poněvadž jsme se teprve rozkoukávali. Nováčci v sestavě si zvykali a bylo zapotřebí jim dát čas na adaptaci. Do druhého zápasu jsme vstoupili ve velkém stylu a postupně si vypracovali slibné vedení. Vypadalo to, že situace ve skupině bude zamotaná, jelikož by každý tým měl po jedné výhře. To bychom ale nesměli zapomenout bránit! Benešov v závěru vyrovnal na konečných 7:7. Remíza nás odsoudila k zápasu o záchranu v elitním koši, kde jsme narazili na celek Chodova. V zápase exceloval Míra Čajan, autor většiny našich branek na turnaji. Výhra nad Chodovem 8:6 nám udělala velkou radost.

Hodnocení:

Prohra o gól, remíza a výhra. To byla naše bilance na turnaji. Vynikající výkony střelce Míry Čajana a brankáře Matěje Petráka. Musíme však zlepšit hru s míčkem a obsazování hráčů.     

Aktuality

  • 26. 6. Street floorball na brandýském náměstí je tu Již dnes začíná náš dvoudenní program akce street floorball. Dnes se můžeme těšit na rozlosování týmů a koncert kapely Klasický postup a zítra proběhne tradiční florbalový turnaj.
  • 13. 6. Přátelský zápas dorostenců s Black Angels Dnes se můžeme těšit na další přátelské utkání a to konkrétně zápas dorostenců s Black Angels. Zápas se uskuteční dnes v sobotu od 19:00 ve Sportcentru Brandýs nad Labem.
  • 3. 6. Přátelský zápas starších žáků s Orkou Dnes naši starší žáci odehrají v prostorách Sportcentra Brandýs nad Labem přátelské utkání s Orkou. Utkání bude začínat v 17:30 a my se tak můžeme po dlouhé době těšit utkání našich barev.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky