fb  cfbu  fbplayer

Přípravkáři bojovali v elitním koši

přípravka

O víkendu odehrála naše přípravka BLACK povedený turnaj. To můžeme tvrdit i přesto, že bojovala v posledním utkání dne o udržení se v áčkovém koši. V prvním utkání proti celku Wizards jsme po boji padli o jediný gól v poměru 6:7. Z hlediska výkonu to byl náš nejslabší zápas, poněvadž jsme se teprve rozkoukávali. Nováčci v sestavě si zvykali a bylo zapotřebí jim dát čas na adaptaci. Do druhého zápasu jsme vstoupili ve velkém stylu a postupně si vypracovali slibné vedení. Vypadalo to, že situace ve skupině bude zamotaná, jelikož by každý tým měl po jedné výhře. To bychom ale nesměli zapomenout bránit! Benešov v závěru vyrovnal na konečných 7:7. Remíza nás odsoudila k zápasu o záchranu v elitním koši, kde jsme narazili na celek Chodova. V zápase exceloval Míra Čajan, autor většiny našich branek na turnaji. Výhra nad Chodovem 8:6 nám udělala velkou radost.

Hodnocení:

Prohra o gól, remíza a výhra. To byla naše bilance na turnaji. Vynikající výkony střelce Míry Čajana a brankáře Matěje Petráka. Musíme však zlepšit hru s míčkem a obsazování hráčů.     

Aktuality

  • 26. 10. Podzimní prázdniny Z důvodu podzimních prázdnin se nekonají následující tréninky: 29. října - starší žáci a dorostenci, 30. října - přípravka, elévové a mladší žáci.
  • 19. 2. Jarní prázdniny Z důvodu probíhajících jarních prázdnin jsou v tomto týdnu (19. - 25. února) pozastavené tréninky všech mládežnických kategorií v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi.
  • 12. 8. Termíny soustředění v roce 2018 I v příštím roce se naše soustředění mládeže uskuteční v Neveklově. Junioři, dorostenci a starší žáci v termínu 28.7. - 4.8.2018. Přípravka, elévové a mladší žáci v termínu 4.8. - 11.8.2018.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky