fb  cfbu  exesport

Spolupráce s EXE SPORT

Již od sezóny 2010/2011 spolupracujeme s dodavatelem florbalového vybavení - EXE SPORT - prodejcem značek Oxdog, Exel, Salming, Unihoc, Zone, Precision, Wooloc a Freez.

Díky uzavření spolupráce mezi naším klubem a EXE SPORT mají všichni členové oddílu možnost nakupovat hráčské vybavení se slevou, a to nejen florbalové hole špičkových řad Exel, Salming, Unihoc, Zone nebo Oxdog. V široké nabídce florbalového vybavení najdete i textil a doplňky, včetně čelenek, potítek, kšiltovek, triček, tašek, toolbagů a mnoho dalšího. Brankáři mají slevu navýšenou, a to z důvodu vyšších pořizovacích nákladů, které brankářský post nese.

Každé dva týdny navíc EXE SPORT připravuje mimořádné akční nabídky pro své registrované zákazníky. Veškeré zboží máte možnost si prohlédnout v internetovém obchodě https://www.exesport.net/floorballplayer/ nebo navštivte přímo prodejnu v Praze.

Kde nás najdete?

Prodejna Praha

Adresa: Novovysočanská 546/28, Praha 9, 190 00

 

Slevy uplatníte pomocí slevových karet, které obdržíte u svých trenérů.

Aktuality

  • 13. 5. Tréninky 13. května Vzhledem k nevlídnému počasí se dnes, 13. května, nebudou konat tréninky přípravky, elévů ani mladších žáků.
  • 11. 10. Pozastavení tréninků a zápasů Od pondělí 12.10.2020 se nekonají pravidelné tréninky ani zápasy v žádné kategorii. Tělocvičny jsou uzavřené z vládního nařízení. O dalším průběhu Vás budeme informovat.
  • 24. 7. Mimořádné opatření MZČR Nově vydaná nařízení MZČR nemají vliv na průběh soustředění v Neveklově. Nicméně v souvislosti s možnými dalšími opatřeními vybavte prosím účastníky ústními rouškami.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky