fb  cfbu  fbplayer

Spolupráce s Floorballplayer.net

Již od sezóny 2010/2011 spolupracujeme s dodavatelem florbalového vybavení - FloorballPlayer.net - prodejcem značek Oxdog, Exel, Salming, Unihoc, Zone, Precision, Wooloc.

Díky uzavření spolupráce mezi naším klubem a FloorballPlayer.net mají všichni členové oddílu možnost nakupovat hráčské vybavení se slevou 20%, a to nejen florbalové hole špičkových řad Exel, Salming, Unihoc, Zone nebo Oxdog. V široké nabídce florbalového vybavení najdete i textil a doplňky, včetně čelenek, potítek, kšiltovek, triček, tašek, toolbagů a mnoho dalšího. Brankáři mají slevu navýšenou na 30%, a to z důvodu vyšších pořizovacích nákladů, které brankářský post nese.

Každé dva týdny navíc FloorballPlayer.net připravuje mimořádné akční nabídky pro své registrované zákazníky. Veškeré zboží máte možnost si prohlédnout v internetovém obchodě www.floorballplayer.net nebo navštivte přímo prodejnu v Praze nebo v Milovicích.

Kde nás najdete?

Prodejna Praha

Adresa: Novovysočanská 546/28, Praha 9, 190 00

Prodejna Milovice

Adresa: V břížkách 808, Milovice-Mladá, 289 24

Slevy uplatníte pomocí slevových karet, které obdržíte u svých trenérů.

Aktuality

  • 26. 10. Podzimní prázdniny Z důvodu podzimních prázdnin se nekonají následující tréninky: 29. října - starší žáci a dorostenci, 30. října - přípravka, elévové a mladší žáci.
  • 19. 2. Jarní prázdniny Z důvodu probíhajících jarních prázdnin jsou v tomto týdnu (19. - 25. února) pozastavené tréninky všech mládežnických kategorií v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi.
  • 12. 8. Termíny soustředění v roce 2018 I v příštím roce se naše soustředění mládeže uskuteční v Neveklově. Junioři, dorostenci a starší žáci v termínu 28.7. - 4.8.2018. Přípravka, elévové a mladší žáci v termínu 4.8. - 11.8.2018.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky