Dorostenci v dohrávce přejeli Tigers

V netradiční den se odehrálo poslední utkání našich dorostenců, kdy minulou středu odehráli dohrávku 13. kola proti Prague Tigers.

V tom se nám dařilo být aktivnějším týmem a již po minutě hry jsme se dostali do vedení. To jsme v zápětí dokázali o další branku navýšit a ačkoli jsme jednou i inkasovali do první pauzy jsme šli v v pozici vedoucího týmu.

Druhá třetina se nám vydařila na výbornou. Ve dvacáté minutě jsme rozjeli gólostroj, který se zastavil až se sirénou konce druhé části na stavu 7:1.

Třetí třetina se už podle očekávání za rozhodnutého stavu spíše dohrávala. A zápas tak skončil stavem 8:2 a my tak stále držíme průběžné druhé místo v tabulce.