Junioři drží druhé místo v lize

Již dnes pokračuje v Lysé nad Labem 2. liga juniorů a my se tak nyní společně podíváme jak se našim borcům dařilo v jejich zatím posledních zápasech, které odehráli předminulý víkend. První zápas dne proti Kobylisům dlouho vypadal, že skončí stejně jako první společné měření sil v sezóně až v nájezdech, kdy se dlouho skóre přelévalo ze strany na stranu a ještě minutu před koncem svítil na tabuli stav 4:4. Poté nám však soupeř nabídnul možnost, kterou jsme nemohli odmítnout a to trestné střílení 50 vteřin před koncem, které jsme úspěšně proměnili a zápas tak skončil 5:4 a první tři body dne byly na světě.

Již dnes pokračuje v Lysé nad Labem 2. liga juniorů a my se tak nyní společně podíváme jak se našim borcům dařilo v jejich zatím posledních zápasech, které odehráli předminulý víkend.

Ve druhém utkání nás čekaly beznadějně poslední Vosy Praha a roli favorita jsme jednoznačně potvrdili. Na hřišti byl pouze jeden tým a skóre tomu taky odpovídalo.

Zapsali jsme tak úspěšně šest bodů do tabulky, na což se pokusíme navázat již dnes v Lysé od 10:30 a 15:00!